Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Uh-kon módosították nektek a...

Uh-kon módosították nektek a szülés várható időpontját?

Figyelt kérdés
Szoktam itt ilyeneket olvasni, de nem értem pontosan és kíváncsi lettem. 19 hetes vagyok, 12 hetesen 5 nappal nagyobbnak számolta a gép és ennek megfelelően 5 nappal korábbanra saccolta a szülést. Most 19 hetesen már csak 1 nap különbség volt (az eredetihez képest). A kiskönyvben az van, hogy a szülés várható időpontját módosítani nem lehet, akkor ezek szerint mégis? Vagy mikor itt valaki azt írja, hogy módosították, akkor valójában csak annyi történt, hogy az uh gép egy más dátumot írt ki? Vagy nem kell olyan komolyan venni, ami a kiskönyvben van?
2021. márc. 12. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 13 hetes kora óta nagyobbnak mérték mindig 2 héttel, de nem módosították, a mensi alapján számoltak. Nagy baba volt, de attól még nem volt 2 héttel előrébb a terhesség. Végül 1 nappal a kiírt dátum előtt született meg 4,5 kg-val
2021. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyobbnak nézték 2 héttel, de nem módosítottak. 5 nappal előbb született meg a kiírtnál. Vannak nagyobb babák, de simán születhetnek a kiírt dátum környékén. És nem is mindig pontosak a mérések.
2021. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét lányom 2-3 héttel később fogant, mint az az utolsó menstruációmból adódóan logikus lett volna. Az elsővel 2, a másodikkal 3 hét terminus módosításom volt, rendesen beírva a kiskönyvbe. Ehhez mérten számoltunk onnantól végig, ez alapján is indították az elsőt 41 hetesen.
2021. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pedig mindkét babánál rendszeresen kb 2 hét eltérést mértek
2021. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kiskonyvbe senki nem írt be semmilyen dátumot.

Pedig már 38 hetes vagyok.

2021. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkét terhesség él korrigálták a 12 hetes uh-n, azóta nem.

Első babánál NST környékén "okozott gondot", hogy az orvosom a kiírt alapján számolt, a klinika meg utolsó menzesz alapján.

Most mindkét helyen utolsó menzesz alapján számolnak, de a kiírt dátum az a korrigált.

2021. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem korrigálták az első terhességem alatt. Két héttel hozták előbbre, a baba eszerint a 38. héten született. De nem tudott rendesen szopni, besárgult, aluszékony volt. És a későbbi fejlődése alapján is korababának tűnik. ☹️ Mostmár nem engedném korrigálni.
2021. márc. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
A 12 hetes UH alapján van olyan orvos, aki korrigál. Később már nem szoktak, hiszen akkor már genetikai adottságoktól függően lehetnek nagyobb eltérések a magzatok méreteiben. Nekem képesek voltak 2 nappal későbbre tolni, mintha számítana.
2021. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!