Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akit elhalt terhesség miatt...

Akit elhalt terhesség miatt kellett műteni, hogy érezte magát a műtét után? Volt panaszotok, mennyit pihentetek? Mennyi ideig voltatok betegállományban? Mennyi idő után jött meg?

Figyelt kérdés
Mennyi idő múlva kellett kontrollra menni?
2010. aug. 18. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem 11hetesen halt el a magzatom.mütét után semilyen fájdalmam nem volt.Kicsit véreztem kb 10napig.6 hét után van kontrol.Majd 3 honap mulva ujra terhes lettem és már 18hónapos.:))
2010. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja 6 hétig voltam betegszabin.első voltam.De pihenni szerintem 1 hetet pihentem.mivel nem fájt igy nem fogtam vissza magam
2010. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 4 hete volt a mutetem 8,5 hetesen, fizikai fajdalomrol nem panaszkodom , annal nagyobb a lelki.Azota meg nem volt nem mensim, s 2 napot pihntem, mert van egy 15 hos kislanyom es mellette nem igazan lehet pihenni.
2010. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az első elhalt terhességem után (4 is volt) 1 hetet voltam otthon betegállományban. Igazán nagy fájdalmaim nem voltak. Kicsit véreztem. 6 hét után kellett menni kontrollra. 5 hét múlva jött meg.
2010. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

13 hetesen halt el a baba. Nem éreztem utána semmi fizikai fájdalmat, a szívem viszont majd meg szakadt :-(

3 hétig voltam itthon, nem akartam emberek közé menni.

5 hét múlva jött meg.

Műtét után 2 hónappal terhes is lettem. 8 hónapos a fiúnk :-)

2010. aug. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

13 hetesen halt el. Mola terhesség. Fizikailag semmi,lelkileg összetörtem. 6 hétig véreztem, ez alatt állandó kontroll,mert hetekig + terhességi teszteket produkáltam.Ez alatt 10 kilót fogytam,utáltam a világot.

Azóta 3 csodás gyerkőcöm van.

2010. aug. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

9 hetesen műtöttek üres petezsák miatt.

Nekem sajnos műhiba miatt fel kellett vágni a hasamat, ezért nagyon nehezen gyógyultam. 4 nap után engedtek haza a kórházból, varratszedésre vissza kellett mennem, majd 6 hetes kontrollra.

1-1,5 hétig véreztem.

Nehezen gyógyultam fel testileg és lelkileg is.

2010. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10 hetesen kellett műteni, és elég sokáig volt alhasi fájdalmam, mintha késsel keresztbehasítottak volna, olyan éles. Kontrollra mentem 1 hét múlva, majd 6 hét múlva, de semmi rendelleneset nem találtak. 2 hétig voltam itthon, de addig tényleg végig pihentem, aztán visszatértem az ülőmunkámhoz. Nekem a műtéthez számított 4. hétre jött meg, és elég bőséges volt.
2012. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8. vagyok megint. 2 munkatársam ugyanígy járt, ők 2 nap múlva már dolgoztak.

Ja és nekem a lelki fájdalom csak utána jött elő, kb. 2 hétre rá kezdtem igazán felfogni, hogy ez akár ismétlődő is lehet (bár próbáltam az ilyen gondolatokat elhessegetni), és belegondoltam, mi van, ha én eleve nem tudok kihordani egy terhességet, mert ugye vannak olyanok. 2,5 hónap múlva már könyörögtem a páromnak, hogy próbálkozzunk újra. Ő eszembe juttatta, hogy mekkora testi fájdalmaim voltak, és megkérdezte, hogy akkor is akarom-e, ha esetleg megint úgy lesz. Persze, hogy akartam. Aztán végülis "besikerült", 2 bebarnázás miatti 3 nap kórház és 2 hét szigorú fekvés után jelenleg a 2. kritikus időszakban vagyunk (13. hét).

2012. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szundika20 ***** válasza:
Sziasztok! Nekem 8 hetesen hat el nekem a műtét borzasztóan fájt utána kaptam is infúziós fájdalom csillapított...igaz 4 napja véreztem...és 2 napig feküdtem mire megműtöttek... sose kívánom senkinek azt a fájdalmat se előtte se utána... és összesen több mint 2 hónapot véreztem mert a drága kórház nem adott méh összehúzott... minek is azt...
2012. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!