Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltak már közületek...

Csináltak már közületek valakinek kacskonizációs műtétet terhesség előtt? Probléma mentes volt a terhesség és a szülés a műtét után?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia. Loop-konizációként lehet, hogy többen ismerik... :-)

Igen, nekem is volt, 2 évesen, tavaly szültem egy kislányt simán, hüvelyi úton, aki a tabletta elhagyása utáni 2. hónapban fogant, s idén szülöm a második babánkat, elsőre összejött, szopi alatt. Úgyhogy ha én vagyok a minta, akkor nyugi, én attól féltem a konizáció előtt, hogy sosem lesz gyerekem... De lett!!!!

2011. márc. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaj de jó hogy irtál!Én attól félek hogy majd végig feküdni kell vagy koraszülött lesz.Nálad teljesen rendben ment minden?Nem voltál eltiltva semmitől?Neked miért csináltak ilyen műtétet?Bocsi ha nagyon kiváncsi vagyok!
2011. márc. 10. 14:28
 3/9 anonim ***** válasza:
A sógornőmnek volt ilyen műtétje, simán teherbe esett később és már 36 hetes a terhessége, eddig minden rendben vele és nem mondták hogy bármi akadály lenne annak, ogy hüvelyi úton szüljön.
2011. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok és végig úszott, tornázott a terhesség alatt, szó se volt fekvésről.
2011. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat!Gratulálok a babához!Ha valakinek van még tapasztalata irjon légyszives!
2011. márc. 11. 07:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szóval 26 évesen volt a beavatokzásom.. :-) Semmi gond nem volt a terhességgel, a 39. héten még járólapot cseréltem, végig aktív voltam, s most is, a másodikat várva.. Úgyhogy nyugi. Az ok: kétszer P3 cytológia és magas kockázatú HPV fertőzés... S a legjobb tényleg, hogy hüvelyi úton szültem!!! Sok sikert, kérdezz bátran..
2011. márc. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nálam szerencsére nem olyan nagy a baj,a citologiám negativ.Nekem roncsolodott a méhszáj mert már szültem háromszor + volt 2 vetélésem+3 missed.ab-om.Azt mondta a doki hogy már nem is zár a méhszáj és minden baci bejut igy állandó gyulladás lehet a vége.3 hete volt a missed ab.-om, a doki azt mondta hogy nem kell már védekezni de én félek attól hogy terhesség alatt csinálja meg.Elmesélnéd nekem hogy milyen volt a műtét úgy értem altattak-e,meddig voltál korházban,véreztél-e nagyon,fájt-e meg ilyenek?
2011. márc. 11. 13:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem lokáisa érzéstelenítést javasolt a doki, ez már csak azért is jó volt, mert bementem koradu. (ekkor ért rá), s a beavatkozás után fél órával már mentem haza. Az érzéstelenítés nem fájt, az volt nagyon vacak, mikor a végén a méhszájamat törölgette, s úgy éreztem, felnyomja az agyamba... ez a rész nem érzéstelenedik el... Utána feltett egy nagyon hosszú gézcsíkot, ami tamponált, néhány napig az volt bent, majd kiszedtem magamnak. Pihenni kellett volna (amit 3 gyerkőc mellett remélem, meg tudsz tenni), én nem tettem, mert dolgoztam, s 3 héttel utána volt egy hirtelen nagyon erős vérzésem, bementünk a kórházba, adigra elállt, s utána beállt minden rendesen. Amúgy ezen vérzésig semmit nem véreztem... Szóval ha választani lehet, én ismét a lkoált választanám, mint az altatással járó macerát.., akkor csak másnap mehetnél haza, vagy aznap nagyon későn...
2011. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem altatásban lesz és 2 óra múlva mehetek haza.A gyerkőceim már nagyok 17,16 és 8 évesek,tőlük tudok pihenni.Nagyon örülök hogy irtál igy már egész nyugodt vagyok de azért már szeretnék mihamarabb túl lenni rajta:-) és belekezdeni a babaprojektbe mert az idő szalad én meg öregszem.
2011. márc. 12. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!