Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is szenved a fronttól?

Más is szenved a fronttól?

Figyelt kérdés

11 hetes vagyok.


Tegnap óta leszakad a derekam, menni alig tudok. Illetve mindjart megjön érzésem van.


Fiammal mikor terhes voltam, ott is megviselt a szél, de nem ennyire. Tegnap óta konkretan csak fekszek, így nem fáj :/


2021. márc. 15. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Rettenetesen fáj a derekam és a fejem is. És hozzá jön mára anyósék disznóvágása szóval még a zsírszaggal is küzdök pedig már 21hetes vagyok.
2021. márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy a pocaklakóm meg se áll szinte. Néha nyugi van 15percre de az is csoda. Rúgdos és kifeszítímagát keresztben. A 4 évesem is meg van zizzenve ma. Ha nem hisztizik akkor pörög 1000-rel és vigyorog. Remélem nem tart 4 napig mint a szél.
2021. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor együtterzek.

Egy extra hisztis 2 évessel.

A derekam odavan, már a fejem is fáj. Cserébe 2x hánytam, a melleim leszakadnak. (Pedig ez a hányás, mellfájás vagy 2 hete békénhagyott már).

Igazából a derekamban 1 helyen szúr a csontom, meg a szeméremcsontom. Emiatt csak csoszogok kb.


Egész nap fekszek, így meg minden oké. Csak én nem az a megülős típus vagyok, emiatt is minden bajom 😅

Előrejelzés holnapra már csak szelet mond, frontot nem. Remélem így is lesz.

2021. márc. 15. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:
36 hetesen sem feküdni, sem ülni, sem állni nem tudok, annyira becsípődött a jobb oldalon a derekam és kattog. Néhány napja már ez megy, és semmi nem segít
2021. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!