Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napok ota faj a fejem a...

Napok ota faj a fejem a fronttol, mit tehetnek? Ami jo lenne gyogyszer, azt kismamakent nem hasznalhatom. Kinek mi valt be?

Figyelt kérdés
pribaltam mar a vizes borogatast, panadolt (mondanom is felesleges, de mintha cukorka lenne), zuhany, furdes, seta. egy fel ora - orara elmulik, de mindig visszajon a fejfajas.
2017. jan. 11. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Erőltesd az alvást. Nekem ez segített, plusz ha szét akart robbani a fejem vettem melegítő párnát és azt felmelegítve a homlokomra tettem.

Szeptember óta semmilyen gyógyszer hatású dologgal nem élek, előtte meg napi 1 mindig lement mondjuk az advilból.

Kamillázz, igyál hársfa teát és melegítsd magad, néha egy kellemes meleg zuhanyzás is jól tud esni, javít az állapoton.

2017. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is. Az alvás valamennyit segít, többet, mint a panadol.. Persze nem lehet egész nap aludni, így amíg lehet húzom, amikor nem bírom alvás. Remélem hamar elmúlik. :) 13hkm
2017. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem a kóla segített.
2017. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok viz. Neha a kiszaradas okoz fejfajast. Igyal sokat.
2017. jan. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igyál többet, igyál cukrosat-egyél édeset (nekem ezek sokszor bejöttek).
2017. jan. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
reggelre vegre elmult, csak kis gorcs maradt a tarkomban, mert massziroztam jo sokaig, meg jeget raktam ra. nekem ez sajnos a fronttol szokott lenni, nem eves-ivas miatt, de azert mindig probalkozom, hogy hatha "csak most" valna be a praktika :). fejfajas mentes idoket kivanok nektek is :) !
2017. jan. 12. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!