Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja érzem hogy fájnak...

Pár napja érzem hogy fájnak az ujjaim. Lehet vizesedek vagy csak dagadnak? 35+4h km?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a víztől dagadt, egész pufik lettek, nagyon utáltam, hogy úgy feszített... :(
2010. aug. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mármint nekem :) Elírtam...

Én félidőtől vizesedtem, s az utolsó hetekben ment az ujjaimra, meg arcomra. Már olyan voltam, mint egy bálna, alig tudtam menni... 30 kg-t szedtem fel, szüléssel lement 15. Sok volt a víz... Hamar lement a víz szülés után, 1-2 nap.

2010. aug. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én 35+1 hetes vagyok, és nekem már több mint 2 hete fáj a kezem.Az egyik gyűrűmet úgy kellett levágni az ujjamról, a másik lejött a szappanos módszerrel.Szóval dagadtabbak az ujjaim, gondolom a vizesedés miatt, ami ilyenkor normális!A kezem is és a lábam is pufók.A lábam egy számmal már nagyobb is.A kézfájdalom viszont nem tudom, mitől van.Észrevettem, hogy gyengébb a kezem.Sokszor az üdítő kupakját is alig bírom lecsavarni.Ha ökölbe szorítom, fáj.Régebben sokkal jobban be tudtam hajlítani az ujjaimat.Nem csak Te vagy így vele.Nekem is elég fura, és nem túl kellemes.Sokszor úgy érzem magam, mint egy nénike.
2010. aug. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó.Szintén ugyan úgy vagyok mint te teljesen ugyanazokkal a tünetekkel. Nekem is nött a lábam egy méretet.
2010. aug. 19. 09:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 33 hetes vagyok és nekem is ugyanezek vannak. Reggel mikor felkelek, alig bírok elindulni úgy fája a talpam. A kezem is dagad és nagyon fájnak az ujjaim is. Ez van sajnos. Ez ezzel jár. Még jó hogy nyári kismama vagyok, mert mindig papucsba megyek mindenhova, mivel a cipők nem jönnek a lábamra :) Eddig 20 kg-ot híztam, de sok víz van rajtam. :(
2010. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak:Szintén 20 kg-nál tartok ugyanezekkel a problémákkal. Te mennyi idős babás vagy?
2010. aug. 19. 17:26
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi látom 33 . szép babavárást mindenkinek.
2010. aug. 19. 17:26
 8/8 anonim ***** válasza:
A védőnő soknak tartja a 20 kg-t. Mindig mondja hogy tartsak gyümölcs napot, de bírom ki hogy csak almát egyek. Sok a savam is. Most meg fehérje is van a vizeletembe. De a vérnyomásom rendben van.
2010. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!