Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérje van a vizeletemben,...

Fehérje van a vizeletemben, de nem magas a vérnyomásom, és nem vizesedek. Hüvelygombától lehet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Fehérje, vagy fehérvérsejt, mert nem ugyanaz, és volt már itt ebből tévedés.

Mindkettő lehet attól hogy nem középsugaras vizeletet vittél, és hüvelyváladék került bele. Mosakodj meg, engedj ki egy kis vizeletet, aztán fogj fel egy kicsit a csészébe. Így tuti tiszta az eredmény.

2011. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egészen pontosan fehérvérsejt van benne. LEU ált. viz 500 Üledék FVS viz 40. Tapasztalat valakinek ezzel kapcsolatban? A terhességem elején volt egy gombás hüvelyi fertőzésem. Lehet hogy az tért vissza, és attól van?
2011. jan. 3. 17:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Na ugye!. Nem fehérje. Nagyon nem mindegy. Lehet hugyúti fertőzéstől, de akár a hüvelygombától is. Nem nagy probléma, de kezelni kell. Menj el a dokidhoz, vagy a háziorvoshoz, és derítsétek ki mi okozza, de nem kell aggódni. Biztos nem toxémia.
2011. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy nem sok van benne, úgyhogy lehet hogy csak annyi amit először írtam, hogy nem volt tiszta a vizelet. Először kérj másik beutalót, és úgy vedd a mintát ahogyírtam. Lehet hogy úgynegatív lesz.
2011. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, kicsit talán megnyugodtam. Holnap megyek ismételni a vizsgálatatot, akartam venni itthoni tesztet amivel meg tudom nézni, hogy van e fehérje a vizeletemben, csak nem kaptam sehol. :S
2011. jan. 3. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs más gondod akkor teljesen feesleges a teszt. Sokkal hamarabb kezdesz ödémásodni vagy megy fel a vérnyomás, minthogy a fehérjevizelés kialakul. Amúgy hány hetes vagy? A védőnő bármikor megnézi a fehérjét ha aggódsz. Bocsi a sok okoskodásért, de én toxémiás voltam, így sajnos kikupálódtam ezügyben.
2011. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem okoskodsz, örülök, hogy legalább valaki válaszol. :) 18+5 hetes vagyok, de se magas vérnyomás, se vizesedés nem jelentkezett, sőt inkább alacsony a vérnyomásom. Reggel voltam vizeletet leadni majd 4 kor megyek az eredményért, remélem minden rendben lesz, és a multkor csak belekerült valami.
2011. jan. 4. 12:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor még elején vagy :)

Csak nyugalom, nem lesz semmi gond. Ha pedig mégis van benne fehérvérsejt, az sem tragikus. Kapsz rá antibiotikumot és kész, vagy hüvelykúpot. Semmi baja nem lesz tőle a babádnak. Minden jót nektek, és örömteli pocakosodást!

2011. jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó kívánságokat, és a segítséget. Ma már rendben volt az eredményem, egy kicsit több fehérvérsejt van a megengedettnél, de a másik eredmény már teljesen jó lett. Kaptam kúpot, jövő héten meg megyek vizsgálatra. Neked is minden jót kívánok.
2011. jan. 4. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!