Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha pozitiv a Korona virus...

Ha pozitiv a Korona virus tesztem a babamnak a hasamba lehet tole baja?

Figyelt kérdés
19 hkm vagyok nagyon aggodom erte :( :(
2021. márc. 18. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Nyugi. Nem.
2021. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Előfordulhat, mégha első nyugtatgat is. De most úgy jobb neked, ha idegeskedsz? Igen, lehet, valamennyi esély van rá, de és akkor mit tudsz tenni? Semmit. Vársz, pihensz, ha baj van mész a kórházba.
2021. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudni, mivel nincs elegendő adat koronás terhes nőkkel.
2021. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A magas laztol (ha lenne) pl lehet, azt mindenképp csillapítani kell.
2021. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet tudni sajnos.
2021. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Annyit tehetsz hogy ha lázas vagy, paracetamollal csillapítod, és sokat pihensz, hogy az immunrendszered mihamarabb legyőzze a fertőzést. Így tudod a legjobban elkerülni, hogy baja legyen a babának. De ne csak az én tanácsomra hallgass, orvossal is konzultálj!
2021. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Én átestem a covidon terhesen.

Semmi bajunk nem lett.

Akkor a dokim azt mondta, a légúti vírus fertőzések nincsenek hatással a babára, a szövődmények viszont igen.

2021. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van barmi tuneted?
2021. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Egy kis megfazas van nemtudom covid e vagy nem. Viszont kontakt szemely vagyok igy barmikor kijohet, hogy elkaptam.

Kicsit.. nagyon aggodom de inkabb a babam miatt...

2021. márc. 18. 22:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudom, mondani könnyű, de ne aggódj. A babák nagy többségének semmi baja nem lesz az anya koronavírusfertőzésétől. Próbálj megnyugodni, pihenni, sétálni is mehetsz. Ha megnyugszol meg pihensz, sétálsz a napsütésben vagy bármi olyat csinálsz, amitől jobb lesz a közérzeted, azzal erősebb lesz az immunrendszered is. Nézz utána a légzőtornának, azzal a súlyosabb lefolyás és tüdőgyulladás valószínűségét csökkentheted (az a lényege, hogy a tüdő minden részében kicserélődjön a levegő, így sehol nincs pangás és nem tud a vírus elszaporodni, tüdőgyulladást okozni).
2021. márc. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!