Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+3naposan voltam UH-n(szívhan...

6+3naposan voltam UH-n(szívhang volt),s kövi UH 13hetesen lesz.Nem győzöm kivárni,hogy minden rendben van-e a babával.Nektek volt ekkora köztes intervallum?Elmentetek addig megnyugvásképp másik magánnőgyógyhoz?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Én nem vagyok még várandós de tuti elmennék a 9 vagy a 10.héten mert úgy nyugodtabb lennék
2021. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 hetesen voltam, utána 12+3hetesen. Úgy voltam vele ha baj van úgy se tudok mit csinálni, az orvosok se. Minek stresszelném rajta magam? Meg amúgy is folyton rosszul voltam reggeltől estig, így gondoltam, hogy minden rendben a babával.

Most vagyok 14 hetes

2021. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Persze hogy volt.

Terhességmegállapítas után 12. Hét, aztán 20., 32. És ha minden ok, annyi.

Én voltam 12. Heti genetikai magánban, ott 10 en vért vettek megnuh, meg 12 héten is volt uh.

Legközelebb 20 Hét.

A szívhangfigyelő se nagyon működik 16. Hétig, én nem is vettem mert belehülyültem volna...

Ezen mindenki átmegy, a 22. Héten kezdtem érezni a rúgásokat, addig csak a remény volt, hogy minden ok odabent.

2021. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Ezért nem mentem ilyen korán.

En 7+3nál voltam elsőnek, hétfőn megyek legközelebb, akkor leszek 12+1.

Nem mentem el máshova, nem idegeskedtem.


Mivel jól vagyok, nem vérzek, nem görcsölök, nagy baj nem lehet.


Mondom ezt úgy, hogy volt egy vetélésem, és 9hónapot vártunk a szívárvány babánkra.

2021. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

6+0 hetesen voltam először, de később akartam volna, csak nem tudott adni másik időpontot. Nálam is volt már szivhang.

A következő kontroll vizsgálat 9+0 hetesen lesz.

Én nem tudom hogy bírnám kivárni az első trimeszter végét anélkül hogy ránéznének egyszer előtte, szóval örültem hogy visszahívott a 9. hétre is

2021. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mi is évek óta próbálkozunk a babával...

5hetesen megállapították,mivel veszélyeztetett munkakörben dolgozok,aznapra szabit kértem,azóta táp(cég nem engedi a kismamákat)(röntgensugár,hangyasav,cipelés végett)

6+3hetesen csak azert kellett mennem dokihoz,mert erősen barnaztam..de megvizsgált,szívhang volt,3×1ultrageston hüvelytablettát írt fel,s kövi uh 13hetesek leszek.

Nem nagyon van terhességi tünetem,néha mellfájdalom..hányás nincs..semmi..

(Sztem elfogok menni,mert ideges vok,hogy nem tudom,minden ok-e.)

2021. márc. 18. 19:25
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Én is aggódtam,így a 6hetes után elmentem 9hetesen is. 3 évet vártunk a babánkra, szerencsére eddig mindent rendben találtak 😊 Boldog babavárást! 33hkm
2021. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze. Ez q normális. Szívhang, aztan 12-13.hét genetikai. Aztan 18-20 hét. Stb.
2021. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Mi is 3 évet vártunk rá, 2kémiai és 1 műszeres befejezés után sikerült.

Nem mentem plusz ultrahangra.

Ha megáll a fejlődésben, a doki se tudja újraéleszteni, vagy nem tudom mire gondoltok :D

Nem kell ennyire negatívan felfogni, ameddig nem vérzel, görcsölsz addig nagy eséllyel nincs baj.

Ha meg van baj, segíteni úgy sem tud. A progeszteron nem megoldás sajnos mindenre.

2021. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kötelezőkön+megállapítások voltam: 7.,12.,22. és 32. hét.


Elején, covidosként volt kis vérzés, nekem is írtak fel gyógyszert, azt a 13. hét környékén el is hagyhattam.


Sógornőm magánba jár, a 12. hétig kb 3* volt uh-on, utána 3-4 hetente+ a kötelezők.


Ha téged ez megnyugtat, akkor menj és nézzenek rá ☺️

Sajnos a többieknek igaza van, nemigen tudnak mit tenni a dolgok, ha gond van.


A tünetek miatt pedig ne aggódj, nekem egyik terhességem alatt sem volt tünetem.

Ezek a tünetek jönnek mennek, amíg nincs vérzés (szinte menzesz szerű) és görcsölés, nincs gond.


Boldog babavárást! Ne izguld,parázd túl, mert az sem tesz jót, főleg neked lelkileg ☺️

2021. márc. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!