Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+3naposan voltam UH-n(szívhan...

6+3naposan voltam UH-n(szívhang volt),s kövi UH 13hetesen lesz.Nem győzöm kivárni,hogy minden rendben van-e a babával.Nektek volt ekkora köztes intervallum?Elmentetek addig megnyugvásképp másik magánnőgyógyhoz?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 19:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%

Ha nagyon aggódsz inkább doki, nekem azt mondta az orvosom bármikor bemehetek, inkább mint hogy idegeskedjek.

Nekem is volt egy vetélésem korábban,1 hónapig úgy éltem, mintha minden rendben lenne, közben már nem vert a szíve. Utólag megviselt, hogy olyan sokáig volt úgy bennem. Ezért a mostani terhességem elején többször voltam uhn.

2021. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam dokinál :)

Van szívhang,s nőtt is,látom a baba alakot :)

Most nyugodtabb vagyok így..

Vitaminokat szedem..

Remélem később se lesz gond..

2021. márc. 24. 14:59
 13/13 anonim ***** válasza:
42%

Dejó, jól döntöttél így nyugodtan várakozol tovább. Most én a 12.hetes genetika es a 18-20.hetes genetika között is bementem 16.héten. Mivel még nem érzem mozogni, illetve a lepény mehszájon volt, most is jó volt a bizonyosság, hogy minden rendben. 😊

Boldog babavárást!

2021. márc. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!