Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most voltam első nagyrutin...

Most voltam első nagyrutin vérvételen és most jött az eredmény, megijedtem. Van, akinek ez ismerős?

Figyelt kérdés
Ellenanyag: [link] sajnos orvosommal nem is tudok csakúgy beszélni ilyenkor
2021. márc. 19. 18:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
49%
Ti teljesen másról beszéltek, a 2.váLaszoló van egyedül képben. A kérdező NEM RH-, nem arról az ellenanyagról van szó!
2021. márc. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó: hagyd, úgy se fogják fel :D De úgy tűnik, az orvosa se nagyon van képben.
2021. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hát persze, a gyakori professzorai és megmondóemberei kenterbe vernek mindenkit, édes istenem gyere le.... :D
2021. márc. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
12 és neked miből tűnik úgy hogy az orvosa nincs képben? Hogy nem kezdi el riogatni az anyukat hogy temetheti a gyereket, hanem kéri a vizsgálat megismétlését? Lehet amúgy több fals eredményt látott már életében, mint te. Ertem, hogy nagyon professzornak képzeled magad, de nagyon is helyes hogy egyetlen leletre alapozva nem kezdenek el kétségbe esni dobálózni ilyenekkel, hogy akkor most biztos baja lesz a magzatnak. Majd ha ott tartanak, akkor beszélnek erről. Ennyi.
2021. márc. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván megismétli, amit én is leírtam, de még a leleten is rajta van, hogy az ovsz-hez kell küldeni mintát. Szóval ezt kitalalni, higy meg kell ismételni, nem egy agysebészet..

De azzal aztán semmi értelmeset nem mondott az orvosa, hogy "már biztos régebbi dolog" :D

Én nem lennék ilyen marha nyugodt, leírtam, hogy miért. Ez nem ijesztgetés, hanem tények és orvostudomány. De egyébként azt is leírtam, hogy remélhetőleg kiderül, hogy tényleg csak valami probléma volt a mintával és fals az eredmény.

2021. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mire jutottatok az orvossal. Drukkolok!
2021. márc. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nekem pont az ellenkezője jött meg ma:



Vercsoport: B pozitív

Direkt combs: negatív

Ellenanyag enzim: POZITÍV (+++/++/+++) ez az ami aggaszt

Ellenanyag combs : negatív


Nem tudom ez mit jelenthet és jovoheten megyek csak dokihoz :/

2021. márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Szia! Nyugodj meg. En is még várom az új teszt eredményét.

Hányadik hétben vagy?

2021. márc. 25. 14:01
 19/22 anonim ***** válasza:
Szia, 8+ 6. Elméletben továbbították ellenanyag azonosításra. S Te?
2021. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
En voltam újabb vérvételen. Az megy az ovsz-be. Most 1 hétig vizsgálják. De megnyugtattak.
2021. márc. 27. 13:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!