Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes 4D-s ultrahang plussz...

Terhes 4D-s ultrahang plussz sugárzás a babának ? Árthat neki ? Mi a véleményetek ?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom akihez járok, igazán alapos,elégedett vagyok vele, de nincs neki olyan gép, amivel tudna 4Ds képet csinalni a babáról. Gondolkodom rajta, hogy elmennék egy másik dokihoz, de megfordult a fejemben, hogy ezzel kitenném a babámat plusz sugárzásnak ? Árthatok ezzel neki ? Mi a véleményetek ?

26 hkm


2021. márc. 19. 23:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az ultrahang magas frekvenciáju rezgések.....nem is igazán sugárzás, de ha kelleténel többször van csinálva, az lehet ártalmas ?
2021. márc. 19. 23:20
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem árt neki, ha elmész. Ha nem magánorvoshoz jársz , akkor sokkal kevesebbszer kell menni UHra, nem havonta, mint a magánnál. Ezzel azt akarom mondani, hogy ha káros lenne, akkor a magán sem havonta nézné a babát.
2021. márc. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy sem lenne ártalmas, ha a két UH között csak 7-10 nap telne el ?
2021. márc. 19. 23:42
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Az ultrahang során nincs sugárzás!!
2021. márc. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Az ultraHANG nem sugárzás. Hanem hanghullám.
2021. márc. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ertem miert pntoztak le az 5-ost... Aki szerint nincs igaza,irja mar le,megis milyen sugarzast bocsat ki az uh. 😆
2021. márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ultrahang nem sugárzás. Nem árt a babának...
2021. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!