Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad daedalon kúpot használn...

Szabad daedalon kúpot használni az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul vagyok, úgy érzem kiszáradok, minden korty folyadék visszajön, 2 napja nem járok pisilni sem, ha igen akkor nagyon minimális. Nem akarok kórházba kerülni.
2021. márc. 21. 16:37
 1/7 A kérdező kommentje:
1 hét alatt 5 kg-t fogytam. 9 hetes vagyok.
2021. márc. 21. 16:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen nagy gaz van,muszaj korhazba menned...
2021. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
bizony hívd fel legalább a háziorvosodat vagy a nőgyógyászodat... ha van ápoló ismerősöd, lehet ő is beköthet infúziót, de előtte mindenképp beszélj dokival. vagy fogd magad és irány a sürgősségi! ez már nagyon nem játék! nem csak úgy érzed hogy kiszáradsz, hanem valóban ki is vagy száradva valamelyest.
2021. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbálkozz vele, nem is biztos hogy hatna (a hányásnál nem mindegy az ok, aszerint kell gyógyszert választani). Hívd fel az orvosi ügyeletet tanácsért, vagy menj egyenesen a sürgősségire. Értem, hogy nem vágysz kórházba, de van, amikor muszáj.
2021. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mikor én legutóbb Daedalont vettem, megkérdezte a gyógyszerész, hogy nem vagyok-e terhes...
2021. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Végre felvették nekem a telefont, azt mondták nyugodtan lehet napi 1et használni és ha nem segít, akkor kórház. Segített, ma csak reggel hánytam, de azóta minden bennem maradt, jobban is érzem magam.
2021. márc. 22. 19:22
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szuper, örülök!:)
2021. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!