Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem gond ha csak jövő...

Ugye nem gond ha csak jövő hét vége felé tudok dokihoz menni?

Figyelt kérdés

volt gombám, kaptam rá caesten kúpot, de aztán még mindg nem volt 100as a dolog, a doki kiírt még 1 kúpot, az csak 1 darabos volt.Azt is elhasználtam már vasárnap, de még minidg úgy tűnik, mintha nem lenne tökéletes.Vagyis nem viszketek, nem olyan sok a folyásom, és nincs is agyon kellemetlen szaga, csak néha kicsit krémesebb, egybeállóbb.

Úgy néz ki csak jövő hét pénteken tudnék menni, addig nem gond ha nem megyek, ugye?

a méhszájam zárt, 30+6hetes vagyok.

amúgy nem értem miért tűnik úgy,hogy nem tisztultam ki teljesen...


2010. aug. 19. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond hisz azért kezelted, s szerintem csökkentette a gombát.....én a helyedben vennék egy intim mosakodok, s napiba többször használnám, nekem anno a dokim Saforelle nevüt ajánlotta mert folyton visszatért a gyulladásom.

37 hetes km

2010. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi.

Intim mosakodót már vettem, azt használom.

Meg azon gondolkodtam, hogy veszek egy canestent, elhaználom, de nem akarnám a doki tudta nélkül...

Amúgy ez ugye nem árthat a picinek?

2010. aug. 19. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy nem árt.

De ha annyira aggodsz akkor hivd fel addig a dokidat, vagy ha nem tudod elérni, akkor van egy csomó helyen online nődoki akik segíthetnek, én sokszor vettem hasznát nekik:)

2010. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!