Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismama vok, pár...

32 hetes kismama vok, pár napja arra ébredek, hogy zsibbad mindkét karom, nagyon rossz érzés, mitől lehet? Csak jövő héten megyek az orvoshoz, nem lesz gond?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális. Nálam is ez van. 33 hetes vagyok. A baba már nyomja az idegeket, nekünk is rosszabb a vérkeringésünk. Én már abban a pózban is elalszom magam ami eddig kényelmes volt.

Kitartás! :)

2009. aug. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2009. aug. 21. 10:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is tapasztalok ilyesmit, pedig én még csak 20 hetes vagyok. A TV dokik műsorában hallottam, hogy van egy ilyen tünet, ami néhány terhesnél jelentkezik és főleg azoknál, akik sokat számítógépeznek( gépelés, egér használat). Gondolom azért, mert ilyenkor a csukló és a kézfej magasabban van. De ez szülés után elmúlik, mivel akkor rendeződik a vérkeringés. Amúgy itt csak a csukló és a kézfej zsibbadásáról volt szó, de a megterhelt vérkeringés miatt máshol is jelentkezhet gondolom.
2009. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg anyakad okozza ezt a tünetet. Próbálj meg egyenesen ülni, álladat nem előre tolni.
2009. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sok mindent tudsz ellene tenni, nekem is volt k.b. 26-ik héttől végig, és csak egyre rosszabb lett. Kálcium, magnézium valakinek segít, nekem semmi nem használt. Sokszor sírtam éjjel annyira fájtak a kezeim amikor kicsit megpihent. Hideg vízzel borogattam, így tudtam kis időre visszaaludni. 5 hónapja szültem, és az ujjam végéről még csak most múlt el teljesen a zsibbadás. Talán te szerencsésebb leszel, és nem lesz ettől rosszabb:)
2009. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ezt érdemes elolvasni:

[link]

2009. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szinte az egész terhesség alatt így voltam. Mondjuk napi 10 órát dolgoztam a 8. hónap közepéig számítógép előtt. De minden rendben van a kislányunkal, és már 3 hónapos, úgyhogy nyugi!

Szép napot!

2009. aug. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!