Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Be merjük vállalni a 3-ik babát?

Be merjük vállalni a 3-ik babát?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy szeretnénk 3-ik babát,de nekem van hüvelyfal süllyedésem,ami miatt félek egy újabb terhességtől és szüléstől.A másik hogy van a szívemnek is baja a papírra úgy van írva hogy instuff valv mitrals,am miatt van,hogy gyorsabb a pulzusom meg nagyobbakat dobban,van egy kis szorongásom is ami miatt ha rám tör elég rosszul tudok lenni.Ezek miatt aggódom,hogy a terhesség mit váltana ki,nem lenne problémás.Arra gondoltam esetleg orvossal is meg kellene beszélnem mennyire ajánlja vagy nem ajánlja,hogy teherbe essek.Nem tudom esetleg valaki vállalt e be babát ilyen problémákkal?

2021. márc. 26. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb találsz egy nőgyógyászt, aki elindítja a kivizsgálást, mint itt valaki tudna erre random válaszolni.
2021. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Doki tudja csak megmondani, vizsgálatok után.

Amit tudok ajánlani: Legyen veled a férjed is és utána közösen meg tudjátok beszélni a helyzetet. Mert vállalhatsz, senki nem tiltja meg, de valószínűleg rontana a helyzeten.

2021. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Ezekkel a problémakkal tuti nem vállalnék. Kettő már van, őket is fel kell nevelni.
2021. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Persze, felőlem nyugodtan.
2021. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!