Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-38 hetes kismamák, hogy...

37-38 hetes kismamák, hogy vagytok? Nektek is van még energiátok?

Figyelt kérdés

Első babámat várom, és nem tudom, jó vagy rossz jel-e, ha tök energikusnak érzem még magam. Azt hittem, ilyenkor már felállni is alig bírok majd, mert mindenhol ezt olvastam, de valahogy nem érzek semmi extrát a nap nagy részében.


Egész nap pörgök, csinálom a veteményest, főzök, sétálok a környéken, a hobbijaimmal foglalkozom. Nyilván picit nehezebb lehajolni, és este nagyon erősen rúg-vág a babám odabent, de alapvetően nem érzem, hogy bármi fájna, görcsölne vagy ilyesmi.


Pedig állítólag az a jó, ha ilyenkor már sok a keményedés, jósló és nyilallás, mert az készíti fel a szervezetet a szülésre... Akkor lehet, hogy nekem meg a szülés lesz nehéz, ha most nincs semmi nehézségem még?


Van, aki tök jól elvolt, tett-vett és váratlanul beindult a szülés? Vagy, mindenképp fájni fog előtte ez-az?



2021. márc. 28. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én is így voltam, aztán a terminus előtti napon egyszer csak bumm. Ilyen joslofajas meg kemenyedes nem volt.

A második gyereknél nem voltam ilyen energikus.

2021. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
37%

Én is mindent csinaltam, jól éreztem magam, állandóan egymásnak estünk párommal, semmi bajom nem volt, ugyanúgy voltam mint terhesség előtt, minden tünet elkerült amivel ijesztgettek. Nem fájt semmim, a szülés napján dél körül kezdett időszakosan görcsölni a hasam, estére lett rendszeres. Éjfélre értünk be a kórházba, 4 előtt megszuletett természetes úton, fájdalomcsillapítás, külső beavatkozás nélkül a kisfiam :) első gyerek.


Utána is jól éreztem magam, itthon már foleg, nem volt az a tipikus gyermekágyi időszak amiket olvastam en is, energikusan, boldogan, párommal testi lelki szerelemben teltek már az első napok is és már 2 éves a fiunk, azóta is ugyanígy ! :)


Sok boldogságot neked !


28N

2021. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!