Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes terhes vagyok es az...

123466 kérdése:

38 hetes terhes vagyok es az lenne a kerdesem hogy ha nem indul be a szules magatol mikor szoktak be fektetni a kistarcsai megyei korhazba?

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Engem 40+2 idős terhesen akartak, 39+2 voltam hétfői napon, és úgy beszéltük meg, ha vasárnapig nem indulok meg, akkor hétfőn reggel indítanak.


Szerencsére még ugyanazon a napon beindult magától.


Viszont nem tudom ez kórházi protokoll vagy orvos függő e.

2020. nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak azert kerdezem mer valakit 40 het elott 1 nappal valakit meg 41 hetesen. Es meg semmilyen jele nincs h be indulna se a hasam nincs lent semmi
2020. nov. 19. 18:02
 3/13 anonim ***** válasza:
En 40+3-on szültem. Szó sem volt meg befekvesrol. Épp csak a napi nst kezdődött volna. Talán 41. het után lehet befektettek volna.
2020. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem sem volt semmi jele szülésnek, különben nem is lett volna szó indításról. Jók voltak az értékeim. Aznap nstre mentem, amikor megbeszéltük a 40 heti indítást, tökéletes nst görbét produkáltam, semmi nem volt..

Délelőtt hazamentem, megebédeltem, rá két órára indult is a gyerek kifele, mehettem vissza. Az utolsó nsttol pontosan 4 óra telt el.


Szóval, csak mondom, ne izgulj, nincs mindig előszele a közeledő szülésnek.

De ha nem jönne ki, az indítástol se félj, minden rendben lesz.

2020. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
. Varom mar nagyon de kozbe felek is igazabol. Felek az ismeretlentol meg attol hogy nem tudhatom pontosan hogy mi fog torteni es hogy nem tudom mikor jon. Mert en elegge szeretem megtervezni a dolgaimat de ezt nem tudom.
2020. nov. 19. 20:48
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen precíz, tervezős fajta vagyok, de ezt nem tudod befolyásolni úgysem 🙂


Félni nem kell, felesleges, úgyis jön aminek jönnie kell ☺️

2020. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem Kistarcsa igaz, de itt nálunk az a protokoll hogy 40 hetesen befektetik, ha nem tudja garantálni hogy mindennap bejár vizsgálatra és 41 hetesen indítják. Én bejárzam mindennap terminus után mert 800 m tőlünk a kórház, 41 hetesen reggel 8kor jelentkeznem kellett volna a bőröndömmel az osztályon, de előzőnap 40+6 hetesen elfolyt a megzatvíz...
2020. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ha indul buli már nem fogsz felni meg aggódni. Akkor már más lesz a feladat. 😉
2020. nov. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a biztato szavakat😊
2020. nov. 20. 09:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező inditani kellet?
2022. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!