Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, második gyerekem várom.

Előtte is volt egyszer kétszer hogy nagyon fájt a lábam, de most meg olyan nagyon eres..

Nem értek a viszérhez, de pl a bokámnál van ér, ami mintha "össze lenne gyűrődve" mármint igy tudnám leírni a látványát.


Mostanság sokszor fájnak a lábaim sokszor eresek, de nem tudom eldönteni, hogy mitől.

Azért mert sokat pihentetem?

Vagy azért mert sokat erőltetem?

Hogyan alakul ez ki?

Ez a terhességemre kihat?

A babát veszélyezteti?

Ha megszültem elmúlik?

Ebből lehet nagy baj?


Köszönöm a válaszokat.



2021. márc. 29. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
A hormonok miatt vannak. Erdemes lenne a nogyogyasznak megmutatani, es ha O ugy latja, tovabb kuld.
2021. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szólj a nőgyógyásznak legközelebb. Ha már magától nem kérdezi. Tőlem kérdezte párszor.
2021. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan a hajszálerek amik nagyon kilátszódnak.

Nekem 3.terhessegnél brutál viszereim lettek, egészen combhajlatig.

Decemberben szültem. Nos nyáron képtelen voltam kompressziós harisnyát hordani..

Pihentesd amennyit tudod, de azért tornáztasd is. Vegyél harisnyát. Vagy legalább térdig érő kompressziós zoknit. Sokat enyhit a lábfájdalmon.

2021. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja az elmaradt, hogy igen szülés után ha 100% nem is de nagyon szépen visszább húzódott.


Oda kell figyelni mert a nagy tágulatoknál és itt most kisujjméretűre gondolok ( nekem pl már annyira durva volt) trombózist is lehet kapni.

2021. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!