Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfordult a kis bitang a 32....

Megfordult a kis bitang a 32. hét után ( faros lett),35+2 hetes vagyok. Most mi lesz?

Figyelt kérdés

Már most akkora,hogy nem engednének spontán szülni (BPD 97 mm, OFD 116)....császár ????!!!óóó istenem , nem akarom!!!!! Az első babómmal, olyan simán ment minden.

Valakinek valami praktika, hogy visszaforduljon a megfelelő menetirányba? ( a négykézlábas módszer eddig nem vált be)


2010. aug. 20. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos én is így jártam.

Császár lett.

2010. aug. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jajj
2010. aug. 20. 09:04
 3/9 anonim ***** válasza:

farossan szültem meg a kisfiam,természetes úton!

nem akartam a császárt így időben megindították a szülést hogy a baba már ne legyen nagyobb!

2010. aug. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

utolsó!


valószínű ha már most nagyobb a baba, se így se úgy nem engednék meg hogy természetes úton szülj!

nagyon sajnálom és kitartás!

2010. aug. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó nagy babád lesz az lesz biztos, de egy ilyen szép nagy babucit nem engednek simán szülni, főleg nem, hogy még faros is! Amúgy mikor én szültem akkor volt két anyuka az osztályon akik farosan szülték a babájukat, de ők normál súlyú babák voltak. :) Kisfiatok lesz? :)
2010. aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez sajnos császár lesz, de inkább a műtét, minthogy valami baja legyen a babának!
2010. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvosom, hogy az utolsó pillanatban is megfordulhat, mert annyi helyet csinál ő magának. Először jól feküdt nálunk, de 30 hetesen faros lett. Akkor megijedtem, hogy nem fordul meg. Az orvos tanácsára folyamatosan beszéltem hozzá, mondtam neki meg kell fordulni. 36+3 hetesen megfordult, de eléggé fájt, mert 3 kg és 50 cm volt akkor. Szóval megfordulhat, de tényleg nem biztos. Ha császár lesz se félj. Nővérem is császárral szült a szeme miatt, és szinte alig látszik a vágás. 2,5 év múlva már szülhetsz természetesen, annyi idő kell a gyógyuláshoz két szűlés között. Nem szabad idegeskedni, fő, hogy mind a ketten jól legyetek. Jó babavárást! 38h km
2010. aug. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tervezek több babát, ő lesz a második, az elsőt rendesen szültem.A vágás miatt nem aggódok, mert már így is sajnos tigris csíkos vagyok, gondolhatjátok , akkora a pocim hogy állandóan ikresnek néznek, pedig csak 7 kiló jött fel ;)

Inkább az utána levő dolgok aggasztanak, 24 órás megfigyelés, mikor kapom majd meg a babámat, rögtön rám teszik e majd, lesz e tejem ( az elsővel hál istennek volt rengeteg) , ....stb

2010. aug. 20. 20:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Bármi lehet még! Nekem a 35. hét után még kétszer megfordult.Amikor már felkészültem lelkileg a császárra két nap alatt visszafordult fej fekvésűbe.


Pihenj sokat most már!!

2010. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!