Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, Anyukák! Akinek...

Kismamik, Anyukák! Akinek szintén nem volt befordulva a pici 31 hetesen? Mi lett a vége? Megfordult vagy császár lett? Kicsit aggódok.

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia.


Kicsit kell csak aggódni, lélekben készülj arra hogy lehetséges hogy császár lesz. Én ezt tettem, de nem volt rá szükség.


37hetesen született meg a babám, utolsó napokban fordult meg.

Pedig ilyenkor már nem szoktak azt mondta a dokim.

Szóval még megfordulhat.

2010. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Van még idő ne aggódj! Kérd meg hogy forduljon le! Nekem az első 20 hetesen lefordult, úgy is maradt, a második még 36 hetesen is forgott, végül csak pár nappal a szülés előtt fordult meg.
2010. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%

Nem értem, mi az, hogy megfordult, VAGY császár lett???

Nem fordult be és simán megszültem, első gyerek. Ez a verzió fel se merült benned és a dokiban??? Szomorú...

2010. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem végig faros volt és császár lett!
2010. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Még simán befordulhat. És ne hallgass az elsőre (bocs első), nehogy elkezdj császárra készülni, mert akkor az lesz a vége. Inkább arra készülj, hogy befordul, és sima, könnyű szülésed lesz.

Amúgy az én babám is a 37. héten fordult be, és az én dokim azt mondta a babák egyötöde a 36. hét környékén fordul be, tehát annyira nem ritka.

Sőt, továbbmegyek: nekem hiába fordult be, nem illeszkedett a feje a szülőcsatornába, így nagyon megküzdöttünk azért, hogy normál szülés legyen.

De akkor sem készültem császárra, csak arra koncentráltam, hogy sikerülni fog ez normál úton is.

2010. dec. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az én kislányom végig farfekvéses volt. Az orvosom a 37. héten megpróbálkozott a külső fordítással, de nem sikerült. Végig reménykedtem benne, hogy egyszer csak megfordul, de nem akart. A 39. héten császárral született meg. Az orvosomra bíztam magam, tudtam,a legjobb megoldást választja majd.

Most ismét babát várok, kíváncsi vagyok, a kistesó hogy fog helyezkedni. :)

2010. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedves harmadik válaszoló!

Hogy jött ki a baba, fenékkel, vagy lábbal?!

Mi van ha csak az egyik lába jön ki?

Vagy ha fenékkel jön ülő helyzetben úgy hogy fér ki?!

2010. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, minden védőnőnél (szerintem) ki van függesztve a farfekvéses pózok variációi. És hogy melyiket hogyan lehet megszülni. De hogy fel se merüljön a természetes szülés lehetősége, hanem VAGY megfordul, VAGY császár... A nem megszülhető farfekvéses pózok valóban ritkák egyébként.
2010. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem az a szomorú,hogy egyesek ilyen bunkó módon tudnak válaszolni,de az inkább ne is válaszoljon.A többi választ köszönöm,remélem megfordul :).
2010. dec. 2. 16:25
 10/15 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! 32 hetes leszek szombaton, még nekem sem fordult meg. Én mondtam neki hogy ráér akkor megfordulni amikor akar, csak forduljon meg. :) Remélem szót fogad.
2010. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!