Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen nem érzem azt, hogy...

6 hetesen nem érzem azt, hogy terhes lennék. Rendben lehet így is egy terhesség?

Figyelt kérdés
Csak a melleim feszülnek, de ez is csak jelzés értékű. Máskülönben ugyanúgy érzem magam, mint nem terhesen.
2021. ápr. 1. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az első 2 nél kb 9 hónapig nem éreztem, a hasnövekedést és a mozgásokat leszámítva😁
2021. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik gyereknél sem éreztem semmit a magzatmozgáson kívül. 😊
2021. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 hetesen nekem se volt még semmi. Nade utána... hajjaj... Na jó, igazából annyira durván nem hánytam, csak émelyegtem folyton, az is elég volt.
2021. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8 hetes vagyok, kb kétszer hánytam, ezen kívül 2 napig émelyegtem. Ezen kívül csak a mellem nőtt egy méretet.
2021. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem értem a kérdést. Mit kellene érezned? És miért ne lenne rendben a terhesség?

De egyébként a melled feszül, akkor mégis van jele.

2021. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy rendben lehet, se a tünetekből, se azok hiányából nem lehet következtetni arra hogy rendben van-e a terhesség
2021. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

14 hetes vagyok, és még mindig várom a "terhestüneteket"...

Nekem pl még csak a melleim sem feszülnek

2021. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!