Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhesen oltattátok...

Hány hetes terhesen oltattátok/oltatjátok be magatokat?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 09:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
12hét után javasolják. Én most vagyok 6+1 napos, amint lehet, beadatom.
2021. ápr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Most vagyok 23. Remélem húsvét után kapom is
2021. ápr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
26 hetes vagyok, remélem mihamarabb megkapom.
2021. ápr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
28 hetes vagyok, ma kaptam meg. A 2. adagot 5 hét múlva kapom.
2021. ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

22 hetes vagyok, jövő héten megyek orvoshoz, felteszem neki a kérdéseimet, és ha azt mondja, oltassak, egy-két héten belül igyekszem majd.

Leginkább azt nem értem, ha alapból 5 hét után kell a második oltást megkapni a védettséghez, terheseknek viszont csak szülés után javasolják a másodikat, akkor mi értelme most beadatni az elsőt, ha csak 4 hónap múlva kapom a másodikat.

2021. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Titeket nem gondolkodtat el, hogy egy hónapja még nem ajánlották az oltást kismamáknak, szoptatós anyukáknak de még babát tervezőknek sem?
2021. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
#6, de elgondolkodtatott... Aztán kikértem egy gyógyszergyárban dolgozó ismerős véleményét, aki megnyugtatott, hogy azért nem ajánlották, mert a kismamákon addig nem tesztelték, és ilyenkor a protokoll, hogy nem ajánlják.
2021. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

6 engem az gondolkodtat el, hogy az ilyen ostoba kérdések, hogy merülnek fel, mikor már akkor is el lett mondva, hogy akiknek nem ajánlják azoknak azért nem mert nincs meg elég adat hozza. Akármilyen hihetetlen is számodra azóta világszerte leoltottak egy rahedli kismamát. Plusz az állatkísérletek is lementek meg ez előtt. Kokolyan már nem tudok nem bunkó lenni ne haragudj, de mielőtt ilyen ostoba kérdést teszel fel, miért nem olvashatsz kicsit Facebookon kívül néhány cikket?

5 ez neked is szól. Ez is el lett mondva. A második oltas nagyobb reakciót vált ki gyakrabban lázadó fák be tőle ami árthat a magzatnak. Nincs benne semmi csoda. De már az első oltas is nagy valószínűséggel véd a súlyos lefolyású ellen. De amúgy lehet meg egy hónap és megkapják a másodikat is a terhesek.

2021. ápr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Kedves 7 válaszoló! Most tesztelik kismamákon, pontosan rajtatok.
2021. ápr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
6- de elgondolkodtatott, úgyhogy kikértem orvos ismerősök, a háziorvosom, védőnő és a nőgyógyászom véleményét, akik egyöntetűen mondták, hogy javasolják az oltás felvételét. És előbb hiszek nekik, mint egy doktorgödényen függő konteósnak, aki kukacokat vizionál a maszkokba.
2021. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!