Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik? Meddig feküdtetek a...

Kismamik? Meddig feküdtetek a hasatokon?

Figyelt kérdés

Én 19hetes múltam kezd nőni a pocak is vagyis már észrevehető rajtam, hogy babát várok. Viszont imádok hason feküdni jelenleg még tudok is csak már annyi különbséggel, hogy nem sokáig bírom úgy mert a baba szétrúg😅😁


Ti meddig tudtatok a hasatokon feküdni?

Ezzel rosszat nem csinálok remélem hogy hason fekszem 😊


2021. ápr. 2. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Én mindent csináltam, amitől sokan félnek terhesen: hajat festettem, ettem lágysajtot, szexeltem végig sokat, bútorokat szereltem össze, költöztünk... de hason aludni már 7-8 hetesen sem mertem, valahogy éreztem a méhemet akkor is.
2021. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Én már akkor sem feküdtem hason, amikor pozitívat teszteltem. Tudtam, hogy nem ártok vele, de vhogy a tudat nem vitt rá (mondjuk amúgy sem voltam az a hason alvó típus).
2021. ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En sem tudtam már 7-8 hetesen sem. Egyáltalán nem látszott a pocakom a 21. hetig de akkor is nagyon érzékeny volt. Nadragbol sem tudtam felvenni olyat, ami szorosabb volt.
2021. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert én azelőtt folyton hason aludtam, de a 6-7. héttől valahogy kényelmetlenül rossz volt hason feküdni. Pedig 13. hétben járok, semmi nem látszik, de egyszerűen nem esik jól.
2021. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok, most kezd kényelmetlen lenni. A fiammal is kb. eddig tudtam hason aludni.
2021. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
28 hetes vagyok, egyik térdemet felhúzva még mindig tudok hasalni. Nyújtott lábbal úgy 18. hét körül már kényelmetlen volt. Háton most rosszabb, mert fél óra után már zsibbadnak az ujjaim, így inkább azt kerülöm.
2021. ápr. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!