Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináltatok amikor először...

Mit csináltatok amikor először éreztétek mozogni a babát? Ültetek munka közben, vagy este feküdtetek, esetleg séta közben? Vagy az elején csak fekve érezni majd ha nem mozgok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
elsőnél, este mikor feküdtem le aludni. a másodiknál csak ültem és pihentem.
2015. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Egy étteremben ültem a férjemmel, éppen az évfordulónkat ünnepeltük. Emlékezetes lett 😊 Akkor voltam 16 hetes.
2015. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi moziban voltunk, a Rush-t néztük :). Szintén 16 hetesen
2015. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem kb. egy hete volt az első, nagyon korán, 14 és fél hetesen. Félig ülő helyzetben feküdtem az ágyon. Én csak akkor érzem, ha nyugton vagyok egy helyben, ha mászkálok, mozgok, akkor nem.
2015. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Dolgoztam, és a főnökömet kérdeztem, akivel egy irodában ültünk, hogy ő is úgy érezte-e elsőnek a kislánya mozgását mintha egy pillangó lenne? Nah ennek úgy megörült, hogy aznap már nem dolgoztunk. :-)
2015. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a munkahelyen ültem (16 hetesen), a másodiknál most karácsonykor anyukáméknàl pihentem (15 hetesen)! :)
2015. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a Mekibe ültem és épp csokis kekszet zabáltam jeges csokis kávéval :) kb 15. hét körül
2015. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16 hetesen, feküdtem. Az elején csak fekve éreztem.
2015. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18 hetesen a kedvenc tejeskávémat hoztam ki épp a pékségből és azt kortyolgattam. :-) úgy voltam vele hogy ameddig nem mozdul meg nem veszek semmit úgyhogy első dolgom volt gyorsan elmenni egy kisrucit venni :-) szerencsére pont szabadnapos voltam
2015. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem még karácsony előtt volt, 17-18 hetesen, mikor biztos voltam, hogy a babát érzem. Éjjel, mikor megébredtem álmomból, éreztem a mocorgást, de az elején többnyire este, lefekvéskor szoktam figyelni. Most már akkorákat rúg, hogy a meglepődésemnek hangot is adnék :)
2015. jan. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!