Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnának tapasztalatot olyanok,...

Írnának tapasztalatot olyanok, akiknek a terhesgondozás során streptococcus szűrés során a streptococcus negatív lett, viszont a labor eredményre azt írták, hogy sok bélbaktérium tenyészett ki?

Figyelt kérdés

Tegnap érkezett meg a streptococcus vizsgálat eredményem, ami negatív lett. Viszont a papíron az áll még, hogy "sok bélbaktérium tenyészett ki".

Orvosomhoz legközelebb jövő héten Pénteken tudok menni.

Volt valakinek hasonló eredménye? Részleteket nem írtak a leletre. Azért aggódom csak emiatt, hogy nehogy emiatt koraszülés legyen. Most 34. hétben vagyok, a vizsgálatot 2 hete végezte az orvosom.



#bélbaktérium #terhesgondozás #streptococcus szűrés #baktérium tenyésztés
2021. ápr. 2. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt, többféle. Streptococcus is. Nem lett koraszülés, a 38. héten folyt el a magzatvíz.

A szülés előtt adtak miatta antibiotikumot, így nem lett semmi probléma.

2021. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt minden. Kaptam penicillint (erre voltak érzékenyek a kórokozók) 10 napig. Mellette szülés alatt 2 antibiotikumot vénásan, egyet szülés után.

Babának 2 hetesen volt vizelet mintavétele, hogy nem fertőződött-e.

2021. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!