Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nagy probléma, ha a...

Tényleg nagy probléma, ha a babám feje picit nagyobb, mint kellene? 21 hetes vagyok és a babám fejmérete 23 hetesnek felel meg.

Figyelt kérdés
Voltam genetikai ultrahangon (nem a nőgyógyászomnál),és miközbe nézegette az ultrahangot,mondogatta,hogy ennek nem ekkorának kéne lennie,meg hogy biztos 21 hetes vagyok e.De többet nem mondott.Teljesen kétségbe vagyok esve,ráadásul a baba úgy feküdt,hogy a gerincét meg sem tudta mérni,így vissza kell menni.Volt már egy babám ami elment ezért jobban is félek.Veletek is volt ilyen?
2008. dec. 5. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.Pontossan mekkora adatot mért?
2008. dec. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom,nem adott semmilyen papírt,nem mondott semmit,még egy ultrahang képet sem amin rajta lenne az adat.Csak ennyit,hogy 23 hetesnek felel meg.
2008. dec. 5. 07:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék egy másik genetikai uh-ra is. Jobb ha megnézi egy másik orvos is, mert a nagyobb fej utalhat betegségekre is. A te nőgyógyászod mit mondott?
2008. dec. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úristen milyen orvosnál voltál,hogy semmi adatot nem mondott????Én a helyedben elmennék egy másik uh-ra,mert ez lehet gond is,de az is lehet hogy,csak elvagy számolval.Majd ird meg mit mondtak,miután mégegyszer megnézett egy orvos.szia.És ne aggódj!!!!
2008. dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most néztem,a 20 héten a BPD érték 58mm.Elég bunkó volt a doki,ott csapkodott meg verte a gépet,hogy nem úgy fekszik,hogy le lehessen mérni.A nőgyógyászom adta a beutalot,ő csinált már genetikait,de ő nem mondott semmit,csak annyit,hogy kicsit nagyobb és,hogy a szülés időpontját előre hozta a gép 9 nappal.De ez az ember úgy viselkedett mintha rémeket látott volna a gépen,meg hogy nem létezik,hogy csak 21 hetes vagyok.Mensi alapján annyi.
2008. dec. 5. 14:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg volt egy ilyen beszólása:Vagy csak túl kerek a feje?!
2008. dec. 5. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én irtam utoljára.Az ilyen orvosokat,nem is értem miért alkalmazzák.Nálam is hasonló volt a helyzet.Ugyanez történt,az orvos azt mondta nagyobb a feje a kelleténél,aztán pár percre rá,hogy agykamratágulata van!!Majdnem leestem az ágyról.De semmit nem mondott,ezen kivül.Másnap elmentem fizetős uh-ra ott semmit nem láttak.Majd 5 nap múlva genetikaira,ott sem láttak semmiféle tágulatot,meg fejnagyságot.Szóval nem értem,miért kell a kismamákat ilyen stressznek kitenni!!!!!!Te hol voltál?
2008. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia.Elég rég tetted fel a kérdést.Mi van veletek?jól vagytok?
2009. ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!