Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elmult egy honapban volt szexualis viszonyom vedekezes nelkul (mielott letamadna valaki, rossz gyogyszert irt fel nekem az orvos, azt nem szedhetem, a helyzet miatt pedig meg nem kaptam idopontot). Lehet bekepzelem magamnak, de eszleltem magamon tuneteket, jobban mondva annyit, hogy faj a mellem es nagyobbnak latom. 7 napja kesik a menstruaciom, elvegeztem egy tesztet a kezdo napon delelott, negativ lett, majd masnap reggel, az is negativ lett. Nagyon felek, hogy terhes vagyok, nagyon fiatal vagyok hozza. Kerlek, ha valakivel tortent hasonlo, irjon egy valaszt! Elore is koszonom!



2021. ápr. 3. 20:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Akkor elárulok egy titkot: Az orvosod nem mondott hülyeséget. Nem írhatják rá, hogy fogamzásgátló, mivel nem ilyen célra adják és az előzetes vizsgálatok során valószínűleg a fogamzásgátlási hatékonyságát nem vizsgálták.

De azóta csináltak egy rakás tanulmányt, mely szerint a Tubanisban alkalmazott dózis gyakorlatilag 100%-ban megakadályozza az ovulációt, tehát nem leszel mellette terhes. Pontosabban nem nagyobb eséllyel, mint kombinált tabletta szedése esetén.

[link]

[link]

[link]

Úgyhogy nyugodtan szexelhettek kiegészítő védekezés nélkül, ha ezt szeded.

2021. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó két válaszolónak is köszönöm a válaszokat, symiciat írt fel az orvosom, de aurás migrénem van, ezért nem szedhetem
2021. ápr. 4. 10:18
 13/13 anonim ***** válasza:
És az óvszert miért nem akartad felhuzatni a pasidra?
2021. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!