Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este nagyon fajt a...

Tegnap este nagyon fajt a fejem! Mar hanyingerem is volt miatta.14 hetes vagyok. Vettem be 1 szem paracetamolt ami 500mg-os volt. Ugye nem lesz baja a babanak? Mast is kikeszit ez az idö?

Figyelt kérdés
2008. dec. 5. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz tőle bajotok!

Egy szemet be lehet venni néha-néha!

A lényeg, hgy ne kúra szerűen szedd!

Legalábbis nekem ezt mondta az orvosom.

Az aggódással többet ártasz! Nyugalom!


Szép babavárást!

34 hetes hóember

2008. dec. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egészségügyis vagyok. Nem lesz bajod. De ne szedj paracetamolt a terhesség és a szoptatás altt, mert máj és vesekárosító. Ha fáj a fejed ibuprofen hatóanyagú gyszert vegyél be. Azt lehet szedni! pl: nurofen. Vagy beszélj a dokiddal vagy a gyógyszertárban kérdezd meg. SAz első babámnál vettem be algopyrint , majd másnap kiderült babás vagyokm. Tiszta pánikban voltam de nyílván egy-két szemtől nem lesz baj, de inkább ibuprofent szedj ha fejfájós vayg!
2008. dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat!!!Nem szoktam sürün gyogyszert bevenni de megkerdezem majd a dokit es a gyogyszertarost.Csak tegnap mar kesö volt!!!!
2008. dec. 5. 10:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a doki Algopyrint javasolt,illetve Paracetamolt,Quarelint.Aspirint is bevehetsz,de csak a 2.harmad végéig,mert az hígítja a vért.Semmi bajotok nem lesz.2 gyerekes anyuka
2008. dec. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az kemény ha az orvos paracetamolt javasolt. Remélem ha a gyerkőceid lázasak nem panadolt adsz nekik... ???
2008. dec. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Bár azt adsz nekik amit akarsz. Nem az enyémek.. :) Tedd a saját belátásod alapján! De épn az enyémnek sosem adnék paracetamolt. Üdv.: Egy orvos házaspár
2008. dec. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát ez gyönyörű :(

Az első válaszoló vagyok.

Nekem kifejezetten algopyrint javasolt a doktor bácsim :(

Most akkor mi az igazság?

Eddig mérgeztem a kisfiam?

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

2008. dec. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elvesztettem a fonalat!!!!!!Akkor most mit lehet?Minden idöben mast????Szerintem ahany orvos annyi velemeny!!!Nekem azt mondtak a terhesseg elejen hogy algopirint ne vegyek be mert verzekeny lehet töle a baba.De neha muszaj bevenni valamit ha mar nem birja az ember!!!
2008. dec. 5. 11:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom és más más kismamák is a Panadolt mondták.Dirrekt rákérdeztem az orvostol,azt mondta csak paracetamol tartalmu gyogyszereket vegyek be.És a Panadol az.Megjegyzem az orvosom nem tegnap kezdte,megbizhato,profi.
2008. dec. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A 3.válaszoló vagyok,és az orvos házaspárnak üzenem,h remélem a betegeivel nem ilyen stílusban kommunikál,mint ahogy engem próbált "kioktatni".Én nem orvos vagyok,de bíztam és bízom az orvosomban,és én csak a feltett kérdésre válaszoltam,aszerint,amit nekem az orvosaim(három is,mert az egyik a terhesgondozásomat végezte,a másiknál szültem,a harmadikhoz UH-ra jártam)mondtak.És bizony amikor a kisfiam beteg volt,kapott Panadol Babyt.És láss csodát,ma egy 16 éves makk egészséges pasi.A pici 7 hós lesz,és hála az égnek még eddig semmi nem kellett neki.De van akitől tanácsot kérjek majd,ha kell neki vmi...
2008. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!