Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magne b6 napi 2 szem mellett...

Magne b6 napi 2 szem mellett szedhetem a terhesvitamint (gravida, elevit)?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy? görcsölsz?
2011. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A 3. trimeszterben ajánlott magnézium szedése, napi 2-3-4 szem, vagy keményedés esetén akár több. MagneB6 helyett irass fel a dokiddal másikat. A Magne nem a legmegfelelőbb ilyenkor. A 36-ik hétig szedheted a vitamin mellett is.
2011. okt. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy szedtem anno 2 éve. Terhesvitamin + mellé reggel-este MagneB6. Nekem ezt javasolta az orvosom. De a MagneB6-ot valóban csak a 36. hétig szabad szedni. A terhesvitamint pedig addig, amíg szoptatom a babát.
2011. okt. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"A 3. trimeszterben ajánlott magnézium szedése, napi 2-3-4 szem"

Ez azt jelenti ,hogy mindenkinek kell szedni ha indokolt ha nem?

Nekem az orvos nem mondta soha nem keményedek,néha vannak már jóslóim,de miért kellene szedni ha nem indokolt?

2011. okt. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja elfelejtettem kiírni 33 hetes vagyok.
2011. okt. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én írtam a napi 2-3-4 szemet.

Úgy tudom hogy a magzatnak is kell a magnézium, de ha az orvosod nem javasolta külön...de legyen kéznél,otthon,táskában mindig, hátha nagyon elkezdesz keményedni.ártani amúgy sem árt. A legtöbb kismama szedi. De csak a 36. hétig.

2011. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismét az előző vagyok. Vas tablettát írt fel?
2011. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az vagyok aki nem szed magnéziumot

Én elevitet szedek azt mondta az orvosom az bőven elég,mert benne van minden.

2011. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!