Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap vasaroltam anyukammal...

Tegnap vasaroltam anyukammal és véletlenül ahogy fordult a bevásárlo kocsival annak sarkával megütötte a hasamat. Nem nagyon de megijedtem es elkezdtem sirni a bolt közepén! Attol hogy nem lesz e valami baj? De ugye nem? 14 hetes vagyok!

Figyelt kérdés
De csak ugy kitört belölem pedig nem vagyok siros és nem is fajt de megijedtem!!!Volt mar egy vetélésem és bitos azért!De ugye nem lesz gond??Jol érzem magam!!!
2008. dec. 5. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, nem lesz semmi baj! Még annyira pici a baba a pocakodban és annyira ki van párnázva, hogy lehetetlen hogy egy ekkora kis ütést megérezzen! Ha majd nagyobb lesz a hasad akkor is biztosan előfordul, hogy az asztal sarkába, szekrényajtóba stb. beütöd. De ők ezt meg sem érzik!

A sírás is csak azért tört ki belőled, mert most érzékenyebb vagy, és érthető, hogy megijedtél!

Ne aggódj, ha valami baj lenne, akkor görcsölnél, véreznél, de itt szó sincs ilyesmiről!

Boldog babavárást!

2008. dec. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fáj semmid,nem keményedik a hasad,nem vérzel nincs gond.A magzatvíz ettől megvédi,lassan te is magtanulsz majd úgy közlekedni,hogy a hasad védd.A sírás pedig természetes,a hormonváltozás miatt van.Én a terh alatt sokszor attól is elsírtam magam,hogy végre anya leszek.
2008. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!Nagyon jol esik!!!A szivem is azt sugja hogy jol van!!!Szegény anyukám is nagyon megijedt hiszen ö az utolso aki bántani akarna!!!És nem tudta miert sirok!Azt hitte hogy nagyon megütött!Aztán csak kinyögtem a sirás közbe hogy csak megijedtem!!!Szegény szerintem jobban megijedt mint én!!!
2008. dec. 5. 11:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Szerintem sincs semmi baj! Nekem is 14 hetesen volt egy hasonló helyzetem, csak engem torna órán ütött meg az egyik gyerek véletlen. Én is nagyon megijedtem és a kórházig végig bőgtem az utat, de a dokim megnyugtatott, hogy semmi baj nincs, csak megijedtem. (Nekem azért kellett mennem a dokimhoz, mert elkezdtem egy kicsit görcsölni, ami az ijedtségtől volt, a doki szerint)

Szerintem nem kell izgulnod, nincs semmi baj. :)

2008. dec. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap az asztal sarkába ütöttem a pocim. Nekem nem fájt egyáltalán, de a leves és az üdítők mind a padlón landoltak. Én egész este vacsora alatt vigasztalhatatlanul sírtam, magam sem tudom miért, mert a többiek röhögtek, mert tényleg vicces lehetett kívülről. És a sírásról annyit, hogy azt is végigbőgtem most ahogy olvastam amit írtál. Szóval bármin, bármikor. Ne aggódj!
2008. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!!!!Mindig vigyázok de vannak pillanatok amit nem kerülhetek el!!!!minden jot nektek!!!!
2008. dec. 5. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!