Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit kell naponta bevenni...

Mennyit kell naponta bevenni a magne B6 vitaminból?

Figyelt kérdés

Orvostól még nem kérdeztem,csak a védőnőm javasolta,hogy szedjem a göcseimre és haskeményedéseimre,nyugodtan szedhetem így is vagy elöbb kérdezzem ki az orvosom véleményét csak 16.-án megyek legközelebb.

Nem sűrűn és nem is erősen görcsölök csak néha-néha!

Vagy nyugodtan nekiállhatok szedni az orvos tudta nélkül és majd,ha megyek mondjam meg neki,hogy elkezdtem szedni mert a védőnő tanácsolta,akkor mennyit szedjek be egy nap??

Segítsetek légyszike,nagyon tanácstalan vagyok!


2008. dec. 5. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem amíg nem beszéltél a dokival addig csak napi egyet szedjél.A doki meg úgyis megmondja majd,hogy mennyit lehet.Én 2*1-et szedtem,de mindenkinek máshogy jó.Jó egészséget és könnyű szülést kívánok:6,5 hónapos kisfiú anyukája
2008. dec. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia,

az en dokim is azt mondta 2*1-et szedjek!De ezt ténleg töle kell hogy megkérdezd hiszen nem vagyunk egyformák!!!!Minden jot!!!

2008. dec. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik magne B6-ot szeded. A béresből csak napi egyett kell bevenni, mert több magnéziumot tartalmaz.
2008. dec. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 2X1 et kell szednem a doktornőm javaslatára. Reggel egyet meg este! Arra figyelj ha esetleg szedsz más vitamint is pl.Elevitet ne együtt szedd be őket, hanem min.2 óra különbséggel. 26 hetes kismama
2008. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki gyors válaszát!
2008. dec. 5. 12:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolotól kérdezem:miért nem lehet az elevittel együtt bevenni?Nekem az orvosom napi 3*2 mondott.:)
2008. dec. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia.

Szerintem, minden terhesség más, és minden orvos más. Aki elevitet szed az beviszi a napi 100%-át, de vannak esetek amikor ez nem elég. Nekem dokim 3g-ot javasolt egy napra, mert elég intenzivek a méhösszehúzódásaim.Szóval, minden esetben kérdezd meg az orvosodat.

Üdv, 5 hónapos kismama

2008. dec. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia! szerintem is mindenképp kérdezd meg a dokidat. Attól, hogy csak 16-án mész hozzá még felhívhatod telefonon, ha bármi kérdésed van.
2008. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!