Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 2-3 szal cigit elszivok...

Ha 2-3 szal cigit elszivok naponta attol lehet kora szulott a babam?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 16:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
62%

Igen, lehet. Meg még ezer más baja is lehet annak a szegény gyereknek.

Hát ennyit ér neked a saját gyereked? Még a cigiről lemondani sem vagy képes miatta?

2011. okt. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
61%
Igen lehet és még nikotinfüggő is lehet ! terhesen egyáltalán nem kéne dohányozni ! Nem ?
2011. okt. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
54%
Kicsit bezárnálak egy helyiségbe ahonnan nem tudsz kijönni csak 9 hónap múlva és naponta többször fújnék be neked füstöt ! Nem tudom te mit szólnál hozzá ! ?
2011. okt. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
72%

Mielőtt még kővel dobálnánk szegény kérdezőt, gondoljunk csak abba bele, hogy a cigi nem csak fizikai de lelki 2rabságot" is okoz.

Egyébként a babádnak már 1 szál sem tesz jót, lehet koraszülött se lesz, de a cigiben lévő nikotin nem az oxigént köti meg és szállítja a szervekhez, hanem a szén-monoxidot, ami elég gond, kis mennyiségben is, mert a bab is ezt a"levegőt" kapja....

Próbáld az adagot napi 1-2 szálra mérsékelni, ha nagyon nehéz is, de a babádért.

2011. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
58%

Igazabol ez egy olyan kerdes amire szerintem te is nagyon jol tudod a valaszt. Bar sajnos ismerek olyat akinek igen is elo volt irva a dohanyzas, napi ket-harom szal, mivel nagyon eros dohanyos volt. Igy a dokik inkabb engedtek neki, es a babaja makk egeszsegesen szuletett megfelelo hetre, es most 8 eves kislany 2 nyelven beszel perfekt, es marha okos. Szoval lehet hogy nem lesz baja, de inkabb ne dohanyozz. Keves az ilyen pozitiv vegkijelettel veget ero terhessegek.

Mindenkepp beszeld meg a vedonoddel hogy o mit tanacsol, hogyan tudnal leszokni. Ha nem megy onerobol, kerj segitseget.

2011. okt. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Amikor én terhes voltam, le tudtam szokni a cigiről a babám érdekében, sőt, még a férjem is leszokott. Szerintem ez nem olyan nagy dolog, ellenben azzal, hogy egy baba igenis nagy dolog, és talán nem kéne mérgezni. Szóval ige, lehet koraszülött, és tényleg sok más baja is lehet!
2011. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
60%
En a helyedbe a google-be irnam be a kerdest es nem ide.
2011. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
63%

Nem értem, mi ez a lincs hangulat?

A dohányzás szenvedélybetegség. Gondolom kérdező nem 2-3szálat szívott eddig, hanem kb egy dobozzal.

A függőséget nem tudja mindenki letenni csak úgy egyik napról a másikra. No de itt annyi remek ember van, biztos mindenkinek sikerült eddig minden rossz szokásától megszabadulnia. Gondolok itt arra is, hogy ne ítélj el másokat, és mások problémáit se addig, amíg nem voltál hasonló helyzetben.


válasz:

Ha még nagyon az elején vagy, akkor tudtommal nem. A lényeg az, hogy próbáld a már így is csökkentett adagot még jobban lecsökkenteni, és a negyedik hónapig teljesen elhagyni.

Sok sikert hozzá, grat a babóhoz.

2011. okt. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
53%
Igen lehet és lehet emellett nikotinfüggő is, asztmás, allergiás, egyéb légúti beteg, persze mindez pár hónaposan. De te tudod, hogy megéri-e...
2011. okt. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
64%

90%os hsz, veled értek egyet!

Én ugyan nem cigizem, de szeretek kávézni. ÉS igen is baromi nehéz volt megállni, hogy ne kv-t igyak , hanem kapucsinót.

Tudom, a cigi veszélyesebb, de a kv is függőséget okoz.

Hála az égnek, hogy ennyi a határozott ember, aki rögtön le tudja tenni a cigit, vagy nincs olyan "szenvedélye" amiről nehéz lenne lemondani. Én mindig azt tartom, hogy az vesse rá az első követ....

2011. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!