Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem tudok teherbe esni?

Miért nem tudok teherbe esni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal lassan 4 hónapja próbálkozunk a babával de egyszerűen nem sikerül sehogy.

Már a fejenállást is próbáltam dd mindig negativot tesztelek.. kikészít..

Én dohányzom a párom nem.

Heti 10-15 szál cigarettát szívok.

Olvastam a missionárius pózt elvileg abba könnyebb mindig abba csináljuk a végén!

Nagyon szomorú vagyok lelkileg nagyon leterhel...

Valaki tanácsot/tippet tudna mondani?

Sose szedtem semmilyen fogamzásgátlót, nem dr0g0ztam soha az életbe...



2021. ápr. 8. 13:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek sikerül pikk-pakk, 18 évesen a fiam 6 hónap után sikerült már gondolkoztam, hogy elmegyek dokihoz,a lányom meg becsúszott.
2021. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Cigaretta miatt lehet hogy nem tudok teherbe esni?

Ha esetleg ez számit :én 25 a párom 32

2021. ápr. 8. 13:33
 3/29 anonim ***** válasza:
84%
Igen, a cigaretta is lehet probléma. De nem is értem, nem alap, hogy ha babát tervezel, leteszed? Majd terhesen is szívesen?
2021. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Egyrészt 4 hónap az lószar, másrészt le kéne tenni a cigit, nem?
2021. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Igazad van, tudom nem kifogás de ha masfél hónapja kezdtem el mert annyita kivagyok lelkileg, idegileg is lassan...

Nagyon szeretnénk egy kisbabát!

Párom majd jövőhónapban megy el vizsgálatra megnézetni hogy nála minden rendbe van e, én mar voltam nálam 100%os

2021. ápr. 8. 13:43
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy a cigi a probléma, bár segítesz magadon ha már most leteszed. A többség egy éven belül teherbeesik. Ha a ciklusok amúgy rendben van, akkor pár hónapot még ne izgulj. Viszont 7-8 sikertelen hónap után már lehet elkezdeném körbejárni a témát.
2021. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Lószarnak nem mondanám.. heti 4x van aktus abból mind a baba miatt IS!
2021. ápr. 8. 13:44
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
5: most látom ezt a kommentet. A stressz sokat árt... Először tedd rendbe a dolgokat, ami miatt stresszelsz, terhesen még rosszabb.
2021. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
1 év után kell kivizsgálás, 4 hónap az SEMMI. És nem kellene dohányozni.
2021. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek.

Igazságtalannak érzem hogy másnak egyszeri alkalomból becsúszik nekünk meg nem adja meg az isten...

Szörnyű!

2021. ápr. 8. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!