Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak/szedjek? 13...

Mit csináljak/szedjek? 13 hetesen egész héten amikor wc-re megyek elég durva hasmenésem van.

Figyelt kérdés
Diétázok, Normaflore-t iszok napi 1-et és széntablettát szedek. Volt más is így? Mi segített? Mit fogyasztottatok vagy szedtetek? Mennyire aggódjak? Dokihoz csak a héten tudok majd menni.
2010. aug. 21. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Más gyógyszert nem szedsz?Nekem a terhesvitamintól volt hasmenésem és váltani kellett.
2010. aug. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugy erted napi egyszer-ketszer vagy tobbszor van hasmenesed?

En ugy emlekszem az elejen nekem is volt hasmenesem. Volt, hogy eros hascsikaras kisereteben. Aztan ugy a 16 het korul mar mit nem adtam volna egy kis fosasert....!

Ne aggodj! Arra figyelj, hogy meglegyen a megfelelo folyadek beviteled. Dokival talalkozol a heten, ha valami nagyobb gond van akkor meg irany a korhaz!

30 heteske

2010. aug. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak napi 1-2-szer van, nem futkozok állandóan de amikor menni kell csak "ilyen" sikerül. Köszönöm hogy válaszoltatok!
2010. aug. 21. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!