Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen hasmenés . Ma...

32 hetesen hasmenés . Ma nagyon rosszul éreztem magamat, végül hasmenésem lett. Ugye nincs semmi bajom? Vkinek hasonló?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 15 hetesen volt hasmenésem vagy 4 napig, nagyon durva volt, de nem lett hála Istenek semmi bajunk. Pedig még a terhesség olyan korai szakaszában veszélyes a hasmenés.

Neked tuti, hogy nem lesz semmi bajod, de ha ne adj Isten belázasodsz azért keress meg egy orvost.

2010. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat esetleg valami ételtől is.Nem ettél valami olyat ami esetleg hasmenést okozhatott?Az elmúlt 1-2 nap alatt. Tudod ilyenkor lelassul az emésztés. Nekem is volt hasonló és háromszor is előfordult eddig, mire rájöttem, hogy a méz volt a "bűnös". Meg voltam fázva és a torkomra pár kanállal megettem. Hát az a pár kanál egy kicsit soknak bizonyult. Mindenesetre igyál sok folyadékot, pótold a vitamint, ásványi anyagokat amik a hasmenéssel kimennek. A spar-os bio zöldség és gyümölcslevek nagyon jók, azt ajánlották nekem is. Ha viszont nem javulsz akkor irány a doki.
2010. jan. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg egy het vn a szulesig,de nekem szinte vegig hasmenesem volt.
2010. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hajnali 3-tól nem alszom, úgy fáj a pocim. Csikarodik, és megy a hasam - bocs, hogy így leírom - de nem olyan nagy mennyiségben, mint amikor benyal az ember valami vírust.

Nem tudom mi bajom lehet, remélem nem komoly. Már kezdek aggódni, mert ez nem normális, hogy folyamatosan fáj.

Remélem hamarosan jobban leszünk.

29 hetes kismami

2010. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!