Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félidősen végezhetek fejenállá...

Félidősen végezhetek fejenállást? Méhlepénynek nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, de minek akarsz fejenallni?
2010. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En ciganykerekeztem...nem viccelek! Semmi bajom nem lett a lelkiismeretfurdalason kivul. De az sokaig volt...belegondoltam szegeny gyereket minek tettem ki.
2010. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem lesz baja,de szerintem ne csináld.

Egyébként miért akarsz fejenállni?

2010. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért, mert terhességem előtt jógáztam, sokat álltam fejen (egy gyakorlat).

A nyak és a fej vérellátását javítja, azért szeretném, emellett szeretek is fejenállni, felüdülés.

Köszönöm a válaszokat! Remélem sem lesz hatása a méhlepényre, nem szeretném kockázatnak kitenni.

2010. aug. 21. 11:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg az orvosodat... Bár én nem állnék fejen, valahogy nem tudom elképzelni, hogy jól esne pocakosan... :O
2010. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem hinném, hogy hatással lenne rá, de én tuti nem próbálkoznék. nehogy emiatt szakadjon le, nem ér annyit egy jógagyakorlat!

esetleg úgy nem lehet, hogy leteszed a fejed, és nem emeled a lábadat, hanem háromszöget alkotsz? vagy hogyan mondjam...

2010. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség során az egész vérkeringés megváltozik, nagyobb terhelésnek van kitéve. Azért ezt nem árt szem előtt tartani.

Menj el kismamajógára, ott megtudhatod mely gyakorlatokat végezheted várandósan is.

Persze mindig lehet hallani vagány kismamákat, akik akár extrém sporttevékenységet is végeztek, és megúszták gond nélkül, de nekem az a véleményem, hogy jobb az óvatosság. Itt a gyereked élete a tét, és ha ne adj isten mégis megtörténik a baja, akkor azt már nem lehet visszacsinálni. Egy halott magzat nem olyan, mint egy megrándult boka.

2010. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Terhesség és szülés alatt sérült csecsemőkkel foglalkozom és kérlek, ne végezz fejenállást.
2010. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha terhesség előtt jógáztál, most végezz kismama jógát. Szerintem ne állj fejen.
2010. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!