Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos Gyöngyösön Al...

Milyen orvos Gyöngyösön Al ghaoui Nadim szülész-nőgyógyász?

Figyelt kérdés
tudja valaki a telefonszámát illetve a magánrendelésének árait, vagy mennyiért vállal egy szülést. köszi
2008. dec. 5. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Sógornőm nála szült 2 gyereket ő dícsérte.

Itt van néhány adat:

[link]

[link]

Talán kérdezd meg e-mail-en v.a kórházban a magánrendelést.

Azt hiszem 5000 Ft.-/alk.a magánrendelés v.annyi volt.

2008. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jó orvos énis nála szültem és nagyon megvagyok vele elégedve.
2008. dec. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%
Én Gyöngyösön nem szülnék!
2008. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolótól kérdezem miért nem szülne gyöngyösön? a korház felszereltsége vagy az orvosok miatt?
2008. dec. 15. 12:45
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Mert az ott dolgozóknak a beteg nem számít!
2008. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ja, hát sajnos nem sok olyan korház van ahol a beteg számit. pesten tudok néhányat, de ott sem viszik tulzásba.itt ahol lakom rosszabb a helyzet.
2008. dec. 16. 09:15
 7/15 anonim ***** válasza:
18%
Mióta átvette a hospinvest sajna, én Egerben fogok de nem sok kedvem van hozzá. A legjobb szülésznők mentek el!Úgy képzeld el 40-ből maradt 5.Szomorú vagyok.
2008. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem is ott műtöttek, szülni is ott fogok, nekem semmin bajom a kórházzal a dokit meg nagyon szeretem.
2009. jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mikori a tapasztalata annak a válaszadónak, aki azt írta, hogy ott biztos nem szülne, de én nemrégiben szültem és nagyon meg voltam elégedve, mind az orvosokkal, mind a nővérekkel

24 órás rooming-in van, azaz a baba bent van első pillanattól kezdve a mamával, de a csecsemős nővérek azonnal bejönnek, ha sír a baba és nem tudod megnyugtatni, és tényleg segítenek mindenben

semmi rosszat nem tudnék mondani

2009. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Al Ghaoui Nadin doktor úrról nem tudok nyilatkozni, de Pál Zoltán doktor úrról annál inkább. Én nála szültem meg az első babámat, de teljesen lekezelően bánt velem. Szerinte nincs beteg ember, nincs fájdalom. Szinte elvárta volna, hogy pisszenés nélkül csináljam végig a szülést. Aztán adtam neki 3 tábla különleges külföldi csokoládét, amit Spanyolországból hozattam. A csoki között pénz lapult, amit a doktor úr nem látott először. Mivel ott hagytam véletlenül a papírjaimat, visszafordultam (ez az ajándékozást követő percekben volt). Csak annyit hallottam, hogy ez a Pál Zoltán azt ecsetelgette az egyik nővérkének, hogy mit képzelek én magamról, hogy pár ilyen "sz.r" csokival elintézem...


Hát köszönöm szépen, nekem több nem kell a gyöngyösi kórházból.

2010. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!