Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rangatózó, Ringázó gyors...

Rangatózó, Ringázó gyors magzat mozgás egyhelyen sokáig?? Nem csuklás! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Néha mikor csuklik az közben is csinál ilyen gyors mozdulatot egyhelyen, mind aki hintáztatja magát. légyszi segitsetek :( tudom már egyszer kiírtam. De nem kaptam meg azt a választ ami tényleg menyugtatna . Orvosnak ia mondtam figyelembe se vette :) mással foglalkozott . Ez nem is olyan mind a magzat mozgás , hanem ki be húzódik a hasam. érezni is csak ugy érzem ha odateszem a kezem , de érzem hogy ő lökdösi valamilyét, de akkor is más . Ne nézzetek hülyének de nagyon félek 2 szer veszitettem el babát , és nekem minden gond . félek nem e agyrázkódás vagy idegrázkódás vagy fáj e neki ez? Valaki volt e hasonló helyzetben? Előre köszönöm a válaszaitokat :( <3

2021. ápr. 11. 17:27
 1/5 A kérdező kommentje:
???
2021. ápr. 11. 20:36
 2/5 anonim ***** válasza:

Agyrázkódás? Idegrázkódás? Nyugodj már le, minek beszélsz be magadnak hülyeségeket? Igen ez egy normális jelenség, szoktak mozogni a magzatok, lehet, hogy álmodik és akkor megrándul valamije, ez semmiképp nem utal kóros folyamatokra. Nyugodtság, higgadtság!

Azzal ártasz neki ha állandóan stresszelsz ilyen hülyeségeken...

2021. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem megrázkódik, hanem hosszú ideig csinálja :( azért gondoltam azokra
2021. ápr. 12. 00:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Van itt valaki aki volt már hasonló helyzetben?
2021. ápr. 12. 10:38
 5/5 anonim ***** válasza:
nagyon normális mozdulatok ezek
2021. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!