Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna pöttyök a tisztaságin...

Barna pöttyök a tisztaságin .. lehet az az oka, hogy a második trimeszterben járok és nyúlnak a szallagok?

Figyelt kérdés

Körülbelül két napja vettem ezt először észre. Épp csak egy apró kis pötty volt az egész de látszott hogy barna. Aztán ma is ismét. Szintén csak egy ennyi, másképp minden rendben, nincsenek görcseim, jól érzem magam. csak ez zavar picit


14+5



2021. ápr. 16. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a szalagok nyúlására fognám...

Bármitől lehet, de én orvoshoz mennék vele.

2021. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Miért szerinted hol vannak a szalagok, egy l-el.

A méheden kívül. Hogy kerülne attól vér a hüvelyedbe? Ne itt nyugtasd magad, ha gond van orvos lásson.

2021. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én felhívnám az ügyeletet hogy mi a teendő. Egyáltalán nem biutos hogy bármi baj van, de ebben az egészségügyisek a kompetensek, nem mi.
2021. ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem helyesírási oktatást kértem.... de köszönöm
2021. ápr. 16. 12:54
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ne pánikolj be, ez így kb akármi lehet, az is lehet, hogy semmit nem jelent...


Én felhívnám a nőgyógyászatot először, hogy ezért érdemes e bemennem további vizsgálatra, vagy mit javasolnak. Az alapján pedig intézkednék.

2021. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


nagyon az elején volt még egy alkalommal, akkor nem volt probléma.

A doktornő akkor azt mondta, hogy ha nem görcsölök akkor nem lehet baj.


ezt a pöttyöt tényleg úgy kell elképzelni, hogy csak épp hogy ott van. szemes bors nagyságú.


Hívtam a doktornőt de nem értem el, később még megpróbálom ha nem hív vissza

2021. ápr. 16. 13:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is komolyan venném a helyedben, a szalagok nyúlása nem okozhat ilyet. Max a tágulás, de az meg nagyon nem normális ha éppen nem szülés közben vagy...


Bármi okozhat tényleg vérzést, de inkább menj be feleslegesen az ügyeletre, minthogy azzal szembesülj, hogy baj van és tehettél volna ellene.

2021. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sikerült beszélnem az doktornővel

Valószínű hogy valami nagyobbat emelhettem vagy hirtelent mozdultam és elpattant egy erecske. Az okoz ilyen picike vérzést. De ha ismét lesz akkor hívjam újra és megvizsgál

2021. ápr. 17. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!