Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól érdemes kismama...

Mikortól érdemes kismama ruhákat, nagyobb méretű darabokat beszereznem?

Figyelt kérdés

Egyelőre még teljesen az elején vagyok a terhességnek, viszont a nadrágjaim mindig is teljesen passzentosak voltak, ezeket szeretem. Tehát ezekbe hízni nem tudok egyáltalán. Érdemes először ilyen nadrágbővítőt próbálnom?

Átlagosan hanyadik héttől érdemes beszerezni nagyobb méretű ruhákat?



2021. ápr. 14. 09:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már nő a hasad. Addig felesleges
2021. ápr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mikor már érzed, hogy kényelmetlen. Nekem első terhességemnél kb 20 hetesen kellett a kismama nadrág farmerben, de a leggings még később is jó volt. Második alkalommal pedig a 13.héten már cserélnem kellett, hamarabb kerekedett ki a hasam. Súlyban ugyanakkora voltam.
2021. ápr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%

ELÖRE teljesen fölösleges bármit is venni

Ha nöni kezd a hasad, akkor keress olyan nadrágokat-felsöket, amik a te méretedben vannak, jól elfér a hasad és jól érzed amgad bennük.

A terhesség alatt nem kell különösebben hízni, a hasad lesz nagyobb.

Nekem a 24. héten még a terhesség elötti ruhafélék jók voltak, utána vettem pár felsörészt, ami bövebb, meg két nadrágot, aminél a hasrészt lehet állítani.

2021. ápr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Nemsokára jön a nyár. Én szeptember elején szültem, addig kihúztam hosszú szoknyákkal, nem kellett semmilyen kismama ruha.
2021. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Előre nem vennék. Nekem pl olyan picike maradt a pocakom, hogy egyetlen terhes ruhára sem volt szükségem, mert simán jók voltak rám a rendes ruháim.
2021. ápr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%

2éves a fiam, vele szülni is a farmeromba mentem, amit terhrsség elött hordtam. 1 kismama gatyát kaptam, talán 1x volt rajtam.

Kismama pólóm az volt, kb 5db, azt is a 26.hét után kezdtem csak hordani.


Most 15hetes terhes vagyok, eddig még minden ruhám rámjön, pedig hatalmasat nőtt már most a hasam.

2021. ápr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nyár végén szültem, és 36os méretű , elég vékony voltam előtte.

Kb a 3-4 hónaptól nem volt jó a nadrág rám,, szorított akkor vettem egy kényelmes és szép kismama farmert, nyáron meg egy rövid nadragot. Ezeket maximálisan kihasználtam. Ezen kívül direkt egyéb kismama ruhám nem volt. Vettem pár bővebb de szintén 36os ruhát, amit azóta nem hordok mert pocak nélkül olyan bő rám. Meg szoknyát 3 dbot. De amúgy sima bolti ruha volt a többi.

2021. ápr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok: annyi még hogy a cipőm sokat szélesedett a terhesség végére és a farmer nadrág csípőben már nem ment rám, de akkor már olyan nagy volt a hasam is és olyan melegem volt hogy bugyim kívül semmit nem viseltem el magamon, így maradtak az egybe ruhák, ami meg csinos és kényelmes az utolsó időszakra
2021. ápr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Csípő, nem cipő 🤦‍♀️😂
2021. ápr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

Nekem már 10. Hét felé kényelmetlen volt a normális gatyám, az a tágító cucc nekem egyáltalán nem jött be, így onnantól kismama gatyót hordtam, bár látszólag még indokolatlan volt, ülőmunká végeztem és ennél nem bántotta a gomb a hasamat.

Felsőket 25-26. Hét felé lett értelme.

Most veszek majd pár rövidnadrágot és ezzel kész.

A kismamamelltartót is hordom tizenvalahányadik hét óta, mert a többi merevítős vagy sport fazonú nagyon kényelmetlen volt.

Top tipp: lidlben csütörtöktől lesznek kismama cuccok. ;)

2021. ápr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!