Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért hiszik a nők mostanában...

Miért hiszik a nők mostanában azt, hogy a vérzés normális terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban nem tudom hányadik ilyen kérdés. Én rögtön orvoshoz mennék a kérdezés helyett... (mentem is, és meg is volt a baj).

Sőt, egyesek egyenesen a terhesség jelének tartják! Miért van ez?



2021. ápr. 16. 14:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
10. Attól még ez nem normális. Pláne, ha olyan erősségű, mint egy rendes menstruáció. De arra is írják néhányan, hogy rendben van...
2021. ápr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Azt nem mondtam, hogy rendben van, csak azt, hogy létező jelenség. Gyakori vendég voltam a nőgyógyásznal, nem szabad félvállról venni.
2021. ápr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem pont hogy mindenki aggódik, a kérdések többsége úgy szól, hogy lát egy pötty vért, akkor szaladjon e ügyeletre? Ha már menzesz szerű vérzést tapasztalnak, azzal nem szoktak itt dilemmázni.
2021. ápr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%
23as pont most van egy ilyen kérdés, pár sorral lejjebb. A vérzés hosszarol érdeklődik.
2021. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Nekem amúgy van egy olyan érzésem hogy az elmúlt pár nap ilyen kérdéseinek 70%-a egy kérdezőhöz tartoznak..
2021. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Elég felmenni a 2021-ben szuletendo babák anyukái Facebook csoportba. Illetve hasonlo nevu csoportokba. 2020,2019...)

Ott rengeteg ilyen kérdés van. Nem is értem őket.

Egyiknél fel is húztam magam. Írt egy anyuka késő delutan a csoportba, hogy reggel óta görcsöl, vérzést is tapasztalt, 26 hetes az ikrekkel es mit csináljon a pihenés mellett.. szedett magnéziumot is..

Írták kommentben rengetegen ,hogy mentő, azonnal orvos.

A kommentekre reagalva hívott mentőt, s az ikrei megszülettek hüvelyi uton a mentőben!!

Annyit tudok róluk, hogy intenzívre kerültek (pic) , de azóta semmi hír felőlük.


Szóval, mar elnézést a kifejezésért, de sok az idióta.


Szerintem ha akkor ment volna be amint tudatostult benne, hogy nem normális a görcsölés, nem múlik el mg-re, zuhanyra sem, akkor szerintem bent tudtak volna tartani. Legalábbis sok ilyen történetet olvasni, hogy kihúzták még 10 hétig, stb..

2021. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már van egy gyermekem, vele sose tapasztaltam semmi verzest a terhesség alatt. Szerencsére minden rendben alakult.

Viszont a második terhességem nem így alakult.

Arra keltem, hogy gorcsolok de nem úgy mintha menstruacios gorcs lenne, erre barnazni kezdtem, azonnal hívtam a férjemet és a mentőket. Mire mosdóba értem már ver folyt(élénk színű)

Sajnos beigazolódott a legszörnyűbb remalmom, 8hetesen megállt a fejlődésben, nincs szivhang, petezsak szabálytalan. És kifogtam egy szörnyű dokit, aki lerazott annyival hogy otthon elvetelek, biztos nem fektetnek be, mert a covidosok fontosabbak, nekem már úgyis mindegy. Anyukám bent volt velem, mivel pint dolgozott(ő is kórházi dolgozó, csak a belgyogyaszaton, szerencsére pint dolgozott) és köpni nyelni nem tudott mikor meghallotta, hogy beszélt a doki. Amikor ki jöttünk, mondta hogy bezzeg 2honapja az ő apját ápolta a belgyogyaszaton, meg be is engedte hozza stb, ő meg ilyen lekezelő módon bánik velem? De tényleg semmi empátia nem volt benne. Haza értünk szörnyen voltam, rengeteg gorcs vérzés, ferjem sajnos nem tudott maradni mert 4ig dolgozott. Addig a 13honapos kislanyommal otthon, sajnos egy kinszenvedes volt. Látta hogy állandóan a wcn ülök, sírok, szegénykém meg szaladgált hozta a játékait nekem..

na este jött a “buli” orditottam a fájdalomtól, hatalmas gorcsok, rosszabb mint szülésnél és tömérdek ver öntött el(már a mentősök úton voltak)

Hat a szép tiszta mentőautó had ne mondjam hogy nézett ki. A padlón alt a ver, szegény mentős fickó úgy próbálta feltorolni. Az én ruhám kuka, de nem érdekelt sírtam minden bajom volt túl akartam rajta lenni. Vegre beértünk a doki mondta kritikus állapot, azonnal műtő. Nagyon kedvesek voltak velem, respect az éjszakai csapatnak. A doki annyit kérdezett tolem hogy mi a francert küldött engem haza és ki volt az a doki? Mondtam a nevet, és annyit mondott el beszélgetne vele.

Műtét után közöltek vert kene kapnom. Szerencsére végül nem kellett.

Egy szó mint száz szörnyű volt 22evesen átélni ezt a borzalmat, az esetek többségében nem normális a vérzés, nem értem mi a fenének rakják fel ide a kérdést. Én azonnal mennek az ügyeletre. Persze igen, tudom van olyan, mikor nem veszélyes. Ez egyébként a Nyíregyházi Jósa András Kórházban történt pár hónapja. Kertes doktorur műtött, le a kalappal előtte. Nagyon rendes volt. Aki meg elküldött a bánatba, az egy magas vékony szemüveges doki volt, nem jut eszembe a neve, de műtét után mikor megláttam, nagyon belém jött a benga. De nem szoltam neki, nem akartam konfliktust.

2021. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

A neten ha beírja a gondot szinte az összes portál azt írja hogy normális jelenség.. Csoportokban is.

Én azonnal orvost hívtam, nem is néztem a netre, mert nem éreztem normálisnak, nem is volt az, hematóma vérzett be.

2021. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!