Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3D vagy 4D Uh-on mondják meg...

3D vagy 4D Uh-on mondják meg hamarabb a baba nemét? Aki volt mindkettőn, mi a különbség? Mikor mentetek el ilyen Uh-ra legkorábban?

Figyelt kérdés
Hány hetesen tudtátok meg a baba nemét? Ahol megmondták, az sima Uh volt vagy 3D-s vagy 4D-s?
2010. aug. 21. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
igazából nem az UHn mulik hanem aki csinála annak a szemén. Ha ügyes egy szar géppel is megmondja ha béna hiába a 4d akkor se. a 18 hetin már tudnak biztosat mondani, de biztos csak akkor ha megszületett.
2010. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem 16 hetesen megmondták sima 2 dimenziós ezer éves uh géppel hogy lányom lesz. az is lett.
2010. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elsőnél a 18 hetes kórházi 2d UH-n mondták először, hogy lány lesz. Utána több doki több géppel (pl. SOTE-n genetika UH-n is, meg 4D UH-n is) megerősítette ezt.


Második babánál felmerült, hogy valami baja van, ezért 13 hetesen elmentem 4d-re, és ott azt mondta az UH-s, hogy inkább nem mer mondani semmit, bár van tippje, inkább "simának látja". Utána kérdeztem többeket is, hogy szerintük mire gondolhatott ezzel a "sima" dologgal az UH-s lány, és mindenki azt mondta, hogy lányra. Aztán 18 hetesen megint voltam (máshol, egy nagyon profi orvosnál) genetikai 4d ultrahangon, de ő is csak kb. 60%-ra merte mondani, hogy lány, mivel eléggé takargatta magát. Aztán végül nekünk a magzatvíz vizsgálatból derült ki, hogy valóban lány, de egészen a 30-32. hét környékéig nem mutatta meg magát rendesen ultrahangon.

2010. aug. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 18 hetesen voltam egy orvosnál a neme miatt, és mert az én dokim szabin volt.Az orvos egy gombnyomással átváltotta a sima UH-ot 3 majd 4D funkcióra. Nagyon nagy élmény volt, aznap éjjel semmit nem aludtam az izgatottságtól. (Bejött a megérzésem, kislány!)A 3/4 D ugyanolyan térbeli képet ad.Tehát gyakorlatilag ugyanazt látod, mindkettő térben mutatja a babát.Annyi csak a különbség, hogy a 3 D álló, a 4D pedig mozgókép.Tehát a 4D-n látszik a mozgás is, amikor videózzák,akkor az végig 4 dimenzióban van.De a többieknek igaza van abban, hogy nem a gépen múlik.És sokszor az orvosoknál is megbízhatóbb egy szonográfus, mert ők kimondottan az ultrahangra specializálódtak, többet tudnak az UH-ról és a diagnosztikáról, mint egy orvos.
2010. aug. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Én is voltam 4D-n, de a dokinő azt mondta h 2D-s képen tudja megnézni a nemét ebben a korban. 15 hetes voltam. És láttuk is a kukiját. :)
2010. aug. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18 hetes genetikai uh-n kérdezték meg hogy tudjuk e már és akkor megmondták hogy kislány még azon a héten voltunk 4d-n és ott is kislányt mondtak.
2010. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első gyereknél 18. héten 3d uh-n mondták, hogy lány, széttárta a lábait. A második a 18. héten még takarta magát, de a 22. héten látták, hogy csajszi ő is - ez is sima uh volt.
2010. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Sokat segítettetek! :D
2010. aug. 22. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!