Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen a menstruáció...

5 hetesen a menstruáció elmaradáson kívül milyen tüneted volt?

Figyelt kérdés

5 hét 2 napos vagyok, 5 mm petezsák látható az uh-on, doki szerint jó a méret, embrió azért nincs még, mert korai a terhessé, 2 hét múlva menjek vissza.

Nincs se mellfeszülés, se fáradékonyság, se semmi hasonló első idoszakos tünetem..

Tudom, nincs 2 egyforma terhesség, de kicsit aggódok..



2021. ápr. 20. 04:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Rendben.
2021. ápr. 20. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem voltak tüneteim a 7. hétig.
2021. ápr. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Minek kell rögtön dokihoz rohanni? Aztán meg itt nyivákolnak, hogy ugye nincs baj?

12. hetesen voltam először uh-n, mert itt ahol élek (külföld) hamarabb nem csinálják, pont azért mert az első hetekben még akármi történhet.

Nekem 5 hetesen annyi volt csak, hogy egyszer volt reggeli hányásom, többet elő se fordult ez. Illetve mellfeszülés pár hétig még volt.

2021. ápr. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Igazat adok 3-asnak. Ha nincs panasz, 7.hét elött nem.megyünk dokihoz...


Egyébként 16hetes terhes vagyok, még mindig várom a tüneteket....

2021. ápr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Rettentő fáradt voltam, ezen kívül nem volt semmi. 7-dik héttől viszont jött minden, élvezd ki míg nincs tünet.
2021. ápr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fájdogált a hasam, mint egy enyhe menstruációs görcs, meg néha picit érzékenyebbek voltak a melleim. Én is aggódtam, de volt szívhang.
2021. ápr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi. Kb 6-7. héten kezdődtek, és nem is múlt el a 13. hétig... Örülj ha nincs tünet, nem valami klassz dolog, ha egész nap hányni akarsz. Ettől még a terhességed lehet teljesen rendben.
2021. ápr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor kezdődőtt a hányinger émelygés.

Viszont 8. Hétig nem fogadott a doki

2021. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Nekem annyi tünetem volt (azóta is) hogy sokat szúr a hasam, illetve nagyon fáj a cicim.


Szerintem sem kell 7. Hét előtt menni dokihoz, akkor már látja van szívhang stb.


Azzal viszont nem értek egyet hogy 12 hét előtt nincs orvos. Azért az itthoni terhes gondozás más mint más országokban. Nekem pl addig meg sem csinálták az I. Trimeszteri labort ameddig nem volt igazolt a terhesség... a házi orvos is egyből kérte a kiskönyvet, a védőnő meg a papírt az igazolt tehességről.


Szóval bocsi de ne adjunk már úgy tanácsot a magyar terhesgondozással kapcsolatban h nem itt élünk és nem itt járunk orvoshoz...

2021. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! :) "váratlanul" jött a baba, így nem volt időm olvasgatni előre, hogy mikor "illik" orvoshoz menni.
2021. ápr. 20. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!