Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akinek menstrua...

Van itt olyan, akinek menstruacio elott mindig fajt a melle, de mikor terhes lett akkor nem fajt, vagy csak kevesbe fajt?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Nekem így volt. Nem várt napján kezdett érzékeny lenni, aztán a következő hetekben hozzá se lehetett érni.

Egyébként egy héttel mensi előtt szokott kezdődni az érzékenység.

2021. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont hogy sokkal jobban fájt. 17hkm
2021. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Aztán 8-12. hét között úgy fájt, hogy az nem igaz.
2021. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tervezett baba lenne, de eselyes hogy becsuszott.

4 napja van az a tipikus 'meg fog jonni' erzes, de a mellem egyaltalan nem faj, es nem ertem, mindig hamarabb faj a mellem, mint hogy ereznem ezt a hasfajast. Illetve mikor erzem hogy faj a hasam, azonnal, mar aznap megjon, de mar vagy 4-5 napja fajdogal a hasam. 2 nap mulva kene megjonnie.

Most ez meglep, hogy valoban letezik ilyen😅

2021. ápr. 7. 16:00
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Nálam is ugyanez a helyzet.. Máskor már ovuláció után el kezd fájni a mellem, de most ebben a hónapban abszolút semmi fájdalmam nincs és még csak 5 nap van a nem vártig. Nem tudom mire gondoljak, de nagyon reménykedem 🤞
2021. ápr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a 20-21.napon kezdett el fájni és nem volt kemény, ezek miatt gyanakodtam, menstruáció előtt 3 nappal fajt csak és akkor kőkemények voltak mindig.
2021. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok mindenkinek, írjátok meg, mi lett!
2021. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem ma 2. Napja hogy kesik. Ha nem jon meg addig, hetfon tesztelek.

Pattanasok tovabbra is jottek, de a mellem meg mindig nem faj. Reggel vizes folyasom volt, amit amugy csak ovunal szoktam tapasztalni, szoval ezt nem ertem. Menstruacio elott kremes folyasom van.

2021. ápr. 10. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!