Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt méhszáj polipja a...

Akinek volt méhszáj polipja a terhesség alatt azoknak végig vérzett ?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Lombikos,ikres 17 hetes kismama vagyok. A terhességem 7. hetében be kellett mennem az ügyeletre mert enyhén de elkezdtem vérezni . Nem találtak semmit. Pihenés , magnézium szedést javasoltak . 11. Héten újra be kellett mennem mert akkor már görcs mellett véreztem . Akkor az orvos megvizsgált hüvelyi úton is. Talált egy méhszáj polipot . Azt mondta az vérzik . Nem tudnak mit tenni vele majd szüléskor ki jön magátol ha nem akkor meg eltávolítják . Azt is mondta okozhat majd vérzést többször . Akinek volt ilyen terhesség alatt , meddig vérzett ? Nekem hol elmúlik hol pedig vissza jön . Egyszer rózsaszínes vérzés távozik , máskor mint ma is pl barnás vizes folyás . Így kell végig vinnem a terhességem ? Írjatok kérlek tapasztalatokat mert nagyon el vagyok már keseredve , hogy pisilni is félek ki menni mert nem tudom mi fogad



2021. ápr. 23. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A 17. hétig véreztem. Előtte való héten fedezték fel, hogy poliptól. Mire megnyugodtam jött a magas vérnyomás. A pisivel is pont így voltam...De minden oké volt. 2,5 éves és az őrületbe kerget...😀
2021. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi 😊 szóval akkor neked egyszercsak abba maradt a polip vérzés ? Nekem nem vérzik egyfolytában de tegnap pl erőlködöm kellett sajnos a WC-n(Bocsi ) és ma megint jött a rozsdabarna cucc. Tehát nem friss vér volt.
2021. ápr. 23. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem volt, de csak a legvégén vérzett. A szüléssel eltűnt.
2021. ápr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Igen, egyszer csak abbamaradt. Rettentően ijesztő volt, amíg ki nem derült. 7x voltunk az ügyeleten vérzéssel.
2021. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én lehet elkeseritelek,nekem komplikációkat okozott. Vérzett is,illetve állandóan zselés folyasom is volt. Nálunk Pécsen nem hagyják úgy,altatasos műtéten vágják le a polip fejét,mert nagy vérzést tud okozni. Mire oda jutottam volna 21 hetesen leszakadt. Örültünk hogy nem kell műtét. Aztán egy hét múlva jött a gyökere,a mehnyakbol,magával rántva az egész nyakdugot. Onnantól fekvés,26 héten már nyitva voltam belül teljesen, kórház,steroid. Végül a 34.hetre zárt vissza,és épült fel újra a nyakdugo. Addig rezgett a léc. 40.hetre jött,de az orvos garantálta a koraszülést. Végig feküdtem,progeszteron pótlást kaptam,talán ez segített. Szóval nálunk megmutik,mert okozhat bajt. Pihengess mindenesetre. Jah a vérzés a 28 .hétre állt el,több héttel azután hogy kiszakadt belőlem az egész.
2021. ápr. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tünetet nem okozott,a doki egy vizsgálat során vette észre.Vártunk pár hetet h felszívódik-e de mivel nem ,egy következő vizsgálat alkalmával "lekapta",hogy ne okozzon később sem gondot.Akkor véreztem egy picit de hamar elmúlt.Elküldte szövettanra a biztonság kedvéért de minden rendben volt.Neked nem mondta az orvos,hogy levenné?
2021. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek . Tegnap voltunk UH -n minden rendben a babákkal . Most (le kopogom ) pár napja semmi folyás se színes , se színtelen . Hátha túl vagyunk rajta .
2021. ápr. 29. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!