Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként mennyi idő után...

Kismamaként mennyi idő után hívtak be oltásra?

Figyelt kérdés
Ma jeleztem a háziorvosnak, hogy szeretnék oltást, feltett valami listára, azt mondta, majd fognak hívni oltópontról. Nem tudta megmondani azt sem, hogy kb mennyi idő... Titeket mennyi idő után hívtak be?
2021. ápr. 23. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pénteken jeleztem, hétfőre már volt is időpontom. Ez attól függ épp mennyi Pfizer van készleten.
2021. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Tegnap felvett a listára, ma reggel hívtak, holnap mehetek. Én szoptatós vagyok, de a várandósokat is ugyanerre a listára tették, és ugyanott oltják.
2021. ápr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Két hét, de én már azelőtt zaklattam a háziorvost és a védőnőt miatta, mikor még nem volt engedélyezve terheseknek.
2021. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megadott a háziorvos egy telefonszámot (az oltópontét) és másnap délelőtt hívtam is. Azt mondták máris mehetek már a hívás után, vagy volt még több időpont is, de csak másnapra tudtam megoldani .
2021. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hívtak be, odamentem az oltópontra és beadták, a háziorvossal nem beszéltem se előtte, se utána.
2021. ápr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!