Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Micovag plusz hüvelykúppal...

Micovag plusz hüvelykúppal tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos már hetek óta szenvedek valami nyavajával, elvileg candida, de én már bizonytalan vagyok.. Tenyésztés mutatta ki. Használtam már dalacin hüvelykrémet(ekkor még nem volt meg a kenet eredménye), aztán miután kiderült mi a helyzet, utána pimafucin volt a terítéken, sajnos egy hét után ugyanúgy visszatértek a tünetek, ekkora telefonos konzultáció során a micovagot javasolta a dokim, 10 napig, ha utána sem javul, akkor újra tenyésztés.

Ma van a 3. napja hogy használom a micovagot, bocsi a gusztustalanságért de hatalmas darabok távoznak belőlem. Ez így normális, volt így vele más is? Nektek használt ez a vény nélküli csodaszer? Vagy mondjak le róla már most? Jó jel, ha ennyi dolog távozik belőlem? Szerencsére nem vagyok tapasztalt a témában..

Terhes vagyok, azért a ph borulás, de így kétségbe vagyok esve, nehogy baj legyen belőle.

Köszönöm előre is ha segítetek, rengeteget jelentene!!!!

8 hkm



2021. ápr. 24. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Én canestent használtam, de a nagy darabok a kúp nem felszívódott maradványai, uh teljesen normális, ahogy ürül
2021. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A Micovag a hüvely ph-ját állítja helyre. Azután van értelme használni, ha a candida ki lett onnan pucolva. Például én most Macmiror Complex hüvelykapszulát használok pont tegnap óta. Ez kipucolja belőlem a fertőzést, viszont minden mást is, szóval a hüvelyben megtalálható szükséges baktériumokat is. Így a candida újból nagyon könnyen elszaporodik majd. Ezért ha végeztem a Macmiror kúrával, akkor fogok utána Micovagot használni, ami majd helyreállítja a hüvelyem ph-ját, és akkor rendben leszek. Az előző terhességem alatt is ez a sorrend vált be, így nem tért vissza hetente ez a szhar. Önmagában a Micovag nem hatékony a már túlszaporodott candida ellen.
2021. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálam a micovag amúgy nem darabosan, hanem ilyen viaszszerű, átlátszó krémként távozott. A darabok azok mások szerintem.
2021. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De a daraboknak is távozni kell, igen.
2021. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! :)

Akkor sok reményt nem fűzök a maradék 7 naphoz, majd utána vissza megyek a dokihoz. De csodák azért lehetnek, hátha ér valamit ez is.. aj, már most a hajamat tépem, és állítólag nagyon nehéz kiírtani terhesség alatt. :( nem is magam miatt zavar, elhasználok akármit, amit adnak, csak a babának ne legyen ettől az egésztől baja.. :(

2021. ápr. 24. 16:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem segített a Micovag.
2021. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is utolsó hozzászóló! :)

Képzeljétek, eddig úgy érzem nálam is eltüntette a darabos folyást, már csak a kúp jön vissza. Lekopogom..

Ez maradhat is így, hiszen még 5 kúp van, vagy simán vissza is jöhet egyből? Reménykedhetek?

2021. ápr. 26. 11:35
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok :) szerintem légy türelmes, a kúra felénél tartasz még. Sajnos ki kell várni, hogy milyen eredménye lesz. Utána pedig érdemes flórahelyreállítót is használni. Nekem így segített.
2021. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! :)

Köszi!!! Milyen helyreállítót használtál? Én a pimafucin után vitagyn c-t, de ahogy a mellékelt ábra mutatja, az nem segített! :) milyet tudok használni terhesen, ami nagyon jó? :) egyből el kell kezdeni használni vagy pár napot várni kellene?

2021. ápr. 26. 14:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Gynoflort használtam :) Egyből másnap. Nemtudom terhesség alatt is lehet vagy nem.
2021. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!