Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Micovag használ már a meglévő...

Micovag használ már a meglévő bajra vagy csak kiegészítésként használ? Szoptatás alatt lehet használni? Candidaval küzdök elég régóta. És orvoshoz is járok rendszeresen . Havi több tíz ezreket koltok felírtakra sikertelenül

Figyelt kérdés
2018. dec. 1. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A párodat is kezelték már, vagy mindig csak téged? Mert ha a párodat nem kezelték, akkor nem ártana őt is, mert akkor mindig is visszafertőz téged.

Illetve nem ártana cukor- és szénhidrátmentes diétát tartanod, akkor hátha visszaszorul, ugyanis ezt a táplálkozás formát nagyon "szereti" a candida gomba, tökéletes szaporodási lehetőség neki.

Amúgy nem ismerem az adott szert, amiről írsz, bár már hallottam róla. Nyilván ha konkrétan gombaölő szerről van szó, akkor jó rá, de lehet a hüvelyflórád sincs rendben, azt sem ártana helyreállítani. Meg aztán minden esetben csinálnak tenyésztéses vizsgálatot? Vagy csak hasra ütésre mondják, hogy gombás fertőzésed van?

A párodnak sem ártana egy kivizsgálás.

Illetve nem tudom, hogy szedsz-e fogamzásgátlót? Mert ha igen, lehet azt sem ártana letenni, mert az is okozhat állandó gombásodást.

2018. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindkettőnknek csináltak leoltást..csak nekem van candidám..mindig óvszerrel vagyunk csak együtt..fogamzásgátlót nem szedek.

Elvileg a micovag helyre állítja a florát isis.Köszönöm szépen :) ,még várok további segítő válaszokat is :)

2018. dec. 1. 15:14
 3/4 A kérdező kommentje:
És köszönöm szépen akkor megprobálom csökkenteni a cukor és szénhidrát evést.. :/ szoptatás alatt nehéz lesz ..de szerintem anélkül sem könnyü
2018. dec. 1. 15:15
 4/4 anonim ***** válasza:

micovagot en csak kiegesziteskent hasznaltam mindig.magat a problemat nem oldja meg.a viszketest csokkenti,es helyreallitja a huvelyflorat.

igaz,candidam meg sosem volt,viszont kb 1 eve allandoan visszatero gombaval kuzdok.

epp a heten voltam ujra orvosnal,es megint csak valami enyhe gomba jott ki.elkezdtem hasznalni most a cikatridina kupot,ez csak a huvelyflorat hozza rendbe,es segit a szarazsag erzeten.nekem egy ideje allandoan szarazsag erzesem volt,sosem volt igazan komfortos odalent.nalam valoszinuleg ez all a hatterben.

Neked nincs ilyen problemad?attol is visszajohet konnyen minden nyavaja,mert sokkal serulekenyebb a huvely.

2018. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!