Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetettként szexuális...

Veszélyeztetettként szexuális együttlét?

Figyelt kérdés

Veszélyeztett lettem a terhesseg 8.hetében, enyhe rózsaszínes folyás miatt illetve magas vérnyomással.


Kaptam gyógyszert,-szerencsére minden rendben van.

A progeszteront már el is kellett hagyjam. Holnap megyek 20.uh-ra aztán kedden a cukorterhelésre.

A kérdésem arra irányul ilyen esetben szabad-e óvatosan együttlenni?


Sajnos a kirendelt körzeti terhesgondozós orvos nem igazán foglalkozik semmivel,-se vizsgálat sem egyéb. Ha felteszem a kérdést hebeg-habog, nem is figyel az emberre.


Valaki volt már ebben a cipőben?


Első kisbabánk.

25/L


2021. ápr. 25. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Majd az orvos megmondja


Kérdezz rá!


Nekem lehetett.. de neked lehet-e az egyéni.

2021. ápr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne tágíts


Amikor kérdezi mire vársz


Megmondod hogy a kérdésedre a válaszra


1.

2021. ápr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3 veszélyeztetett terhességem volt. Ebből az első kettőnél rengeteg vérzés miatt.

Az elsőnél progeszteron hiány majd rosszul tapadó lepény miatt a másodiknál hematoma miatt.

Mindkét terhesség alatt tilos volt a sexuális élet - az én részemről, föleg a behatolás. Nekem már egy mezei enyhe csikló orgazmus is mindjárt görcsöket és vérzést okozott.

A harmadik terhességemnél a 27.hétig nem volt gond. Akkor volt 2x tágulásos vérzésem. Utána már nem lehetett élni nemi életet, de nem is volt már kényelmes számomra.

2021. ápr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem az orvosoddal konzultálsz inkább erről?

Ő biztosan jobb válaszokat tudna adni a kérdéseidre mint mi. Főleg ha régóta jársz hozzá, ismer tudja minden gondod-bajod. Ha esetleg még nincs olyan orvosod akiben 100 % megbizhatsz, akkor ideje eggyet keresni mielőtt a pici érkezik!

2021. ápr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Fiammal veszelyeztetett terhes voltam, sokszor barnaztam. Nálunk a vegeig szólt a tiltás. És nem csak a behatolásos szex, hanem az összes formája. Tehát az orgazmustól voltam főképp tiltva (méhösszehúzódasokat okoz).


Mivel nem vagyunk ösztönlények, simán kibírtuk....

2021. ápr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!